جستجو در سایت

وقت سفارت کانادا

logo

کانادا یکی از کشور های واقع در آمریکای شمالی است که به عنوان دومین کشور پهناور جهان شناخته می شود. این سرزمین سرشار از منابع طبیعی بوده و از بهترین مقاصد گردشگری و مهاجرت تحصیلی و کاری به شمار می رود. در صورتی که شما نیز قصد  سفر یا مهاجرت به کانادا را دارید، با این مطلب از سبزینه در رابطه با نحوه اخذ وقت سفارت کانادا و خدمات آژانس سبزینه در این زمینه همراه باشید.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین امکان پذیر است. برای گرفتن وقت سفارت کانادا متقاضی می بایست در گام اول به سایت سفارت کانادا مراجعه کرده، سپس نسبت به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نماید. پس از طی کردن مراحل فوق، متقاضی می بایست نسبت به اخذ وقت سفارت کانادا در پرتال سایت سفارت کانادا اقدام نماید. با توجه به اینکه سفارت کانادا در تهران تعطیل می باشد، وقت سفارت کانادا در انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان (ایروان) و تفلیس انجام پذیر است. بدین معنی که متقاضی جهت وقت گرفتن از سفارت کانادا ، بایستی از سفارت کانادا در کشورهای همسایه اقدام نماید.

تعیین وقت فوری سفارت کانادا

متقاضیان اخذ ویزای کانادا می توانند نسبت به تعیین وقت سفارت کانادا از طریق کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ثابت سبزینه 41383 یا موبایل 09121717717 تماس حاصل نمایید.

وقت سفارت کانادا چقدر طول می کشد؟

وقت سفارت کانادا بستگی به میزان تقاضا و ازدحام متقاضیان دارد، لذا نمی توان زمان دقیقی برای وقت سفارت کانادا تخمین زد. وقت سفارت کانادا در شرایط عادی از هر کشوری که اقدام شده باشد به طور معمول 7 تا 10 روز کاری (14 روز) به طول می انجامد. در کل پروسه اخذ ویزای کانادا اعم از ویزای توریستی کانادا، ویزای کاری کانادا یا انواع دیگر ویزا از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه ( از تعیین وقت سفارت گرفته تا تهیه مدارک و ترجمه آن ها و انگشت نگاری و مصاحبه و خدمات پیکاپ ویزا ) همگی حدود 1 تا 3 ماه به طول می انجامد.

البته تهیه مدارک توسط متقاضی می تواند یکی از عوامل تاخیر در روند اخذ ویزا باشد، زیرا همه مدارک بایستی تهیه و توسط دارالترجمه ترجمه شوند. در برخی موارد، مدارک مالی متقاضی از جمله تمکن مالی و گردش حساب بانک از لحاظ کمیت مورد قبول سفارت نیست، لذا ممکن است چندین ماه پروسه تهیه مدارک مالی به طول بیانجامد.

مراحل تعیین وقت سفارت کانادا

مراحل تعیین وقت سفارت کانادا از ایجاد یک حساب کاربری در پرتال سایت رسمی سفارت کانادا آغاز می شود. سپس بایستی نسبت به پر کردن فرم ویزای کانادا و تهیه مدارک لازم برای ویزای کانادا اقدام، و آن ها را در سایت بارگذاری نمود. پس از آن بایستی نسبت به پرداخت آنلاین سایت سفارت کانادا با کارت های بین المللی اقدام نمود. پس از این مراحل و دریافت ایمیل تاییدیه برای انگشت نگاری، متقاضی بایستی نسبت به گرفتن وقت آنلاین سفارت کانادا بر اساس روز انتخابی اقدام نماید، و تا فرا رسیدن زمان وقت سفارت وی در سفارت یکی از کشورهای همسایه در انتظار بماند.

تعیین وقت سفارت کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا به خصوص تکمیل فرم ویزا و تهیه مدارک و ترجمه آن ها بایستی با دقت تمام انجام شود، در غیر اینصورت منجر به ریجکتی ویزای کانادا خواهد شد. تمام مراحل فوق را می توانید با خیالی آسوده به کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه بسپارید.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت کانادا

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت کانادا شامل همان مدارکی است که حین ثبت نام در سایت سفارت کانادا بارگذاری شده است، لذا نیازی به بارگذاری مجدد یا مدارک دیگری برای تعیین وقت سفارت نیست. از طرفی زمانی اجازه تعیین وقت سفارت کانادا در سایت سفارت داده می شود که ایمیل تاییدیه انگشت نگاری برای شما ارسال شده باشد.

فرم درخواست ویزای کانادا بایستی با دقت و شفافیت تمام تکمیل شود، زیرا هر گونه مغایرت در اطلاعات درج شده در فرم ویزای کانادا با مدارک ارائه شده به سفارت ، منجر به ریجکت ویزای کانادا خواهد شد. در ادامه به نحوه پر کردن فرم سفارت کانادا خواهیم پرداخت. جهت تعیین وقت سفارت کانادا از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه، بایستی اسکن گذرنامه و شماره تلفن همراه خود را برای کارشناسان ما ارسال نمائید.

نحوه پر کردن فرم سفارت کانادا

نحوه پر کردن فرم سفارت کانادا از لحاظ صحت، دقت و شفافیت اطلاعات درج شده در آن بسیار حائز اهمیت می باشد. متقاضی بایستی نسبت به تکمیل 4 نوع فرم متفاوت اقدام نماید، که عبارتند از:

فرم پرسونال کانادا ( فرم IMM5257e )

این فرم برای درج اطلاعات شخصی از جمله نام ، جسیت ، تاریخ تولد ، محل تولد ، همسر فعلی یا سابق ، محل اقامت فعلی و ... می باشد.

 

فرم ویزای کانادا

 

فرم اطلاعات خانوادگی کانادا ( فرم IMM5645 کانادا )

این فرم جهت درج اطلاعات اعضای خانواده (همسر، والدین، فرزندان، برادران و خواهران) می باشد.

فرم نماینده خانواده برای اخذ ویزای کانادا ( فرم IMM5713 کانادا )

این فرم جهت درج اطلاعات نماینده ای از خانواده جهت ارائه مدارک به سفارت و پیگیری امور اخذ ویزای اعضای خانواده می باشد. به عنوان مثال شخصی ممکن است همسرش را به عنوان نماینده خانواده جهت پیگیری امور ویزای خود، والدین و فرزندانش به سفارت کانادا معرفی نماید، لذا بایستی اطلاعات همسر خود را به عنوان نماینده امور در این فرم درج نماید.

فرم اسکجل وان کانادا ( فرم IMM5257B کانادا )

این فرم جهت درج اطلاعات مربوط به سابقه سفر متقاضی می باشد. سابقه سفر به معنی سابقه متقاضی در سفر به کشورهای جهان (شینگن و غیر شینگن) می باشد.

هزینه وقت سفارت کانادا

هزینه وقت سفارت کانادا به شرح ذیل می باشد:

  • هزینه وقت سفارت کانادا از انکارا 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از استانبول 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از دبی 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از ابوظبی 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از ایروان 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از تفلیس 40 دلار کانادا
  • هزینه وقت سفارت کانادا از باکو 40 دلار کانادا
هزینه وقت سفارت کانادا

 

تعیین وقت سفارت کانادا فوری و تضمینی در سبزینه

تعیین وقت سفارت کانادا فوری و تضمینی در سبزینه در شهرهای ذیل انجام پذیر می باشد:

وقت سفارت کانادا از ترکیه

وقت سفارت کانادا از ترکیه در شهرهای آنکارا و استانبول از طریق آژانس مسافرتی سبزینه قابل تعیین می باشد. به دلیل وجود پروازهای چارتری به این مقاصد، هزینه سفر نسبت به سایر کشورها به صرفه تر می باشد.

وقت سفارت کانادا از انکارا

وقت سفارت کانادا از انکارا توسط آژانس هواپیمایی سبزینه انجام پذیر می باشد. سفارت کانادا در آنکارا و ایروان بهترین پاسخگویی را نسبت به سایر کشورها دارند، لذا توصیه می شود جهت وقت سفارت کانادا در شهرهای آنکارا و ایروان اقدام شود.

وقت سفارت کانادا از استانبول

وقت سفارت کانادا از استانبول از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه قابل تعیین می باشد، ولی به دلیل شلوغی و ازدحام در سفارت کانادا در استانبول توصیه می شود جهت تعجیل در روند انگشت نگاری و مصاحبه به سفارت کانادا در آنکارا یا ایروان مراجعه شود.

وقت سفارت کانادا از دبی

وقت سفارت کانادا از دبی توسط آژانس گردشگری سبزینه انجام پذیر می باشد. هزینه سفر به دبی نسبت به سایر کشورها بالاتر می باشد، لذا توصیه می شود جهت اخذ وقت سفارت کانادا از طریق کشورهای دیگر اقدام شود.

وقت سفارت کانادا از ابوظبی

وقت سفارت کانادا از ابوظبی نیز مانند دبی هزینه سفر بیشتری نسبت به سایر کشورها دارد، لذا توصیه می شود جهت گرفتن وقت سفارت کانادا از آنکارا ، ایروان یا تفلیس اقدام شود.

وقت سفارت کانادا از ایروان

وقت سفارت کانادا از ارمنستان در شهر ایروان توسط آژانس مسافرتی سبزینه امکان پذیر می باشد. به دلیل پاسخگویی بهتر سفارت کانادا در ایروان و آنکارا نسبت به سایر کشورها و همچنین وجود پروازهای چارتری و هزینه سفر کمتر توصیه می شودد جهت تعیین وقت سفارت کانادا از آنکارا و ایروان اقدام شود.

وقت سفارت کانادا از تفلیس

وقت سفارت کانادا از گرجستان در شهر تفلیس انجام پذیر می باشد. متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت سفارت کانادا ار تفلیس از طریق آژانس سبزینه اقدام نمایند.

وقت سفارت کانادا از باکو

وقت سفارت کانادا از آذربایجان در شهر باکو توسط آژانس هواپیمایی سبزینه قابل تعیین می باشد. به دلیل وجود پروازهای چارتری و هزینه کمتر سفر نسبت به سایر کشورها توصیه می شود جهت خرید وقت سفارت کانادا از باکو، آنکارا و ایروان اقدام شود.

 جهت کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد مهاجرت به کانادا  با کارشناسان سبزینه تماس بگیرید.

آژانس هواپیمایی سبزینه با 21 سال تجربه در زمینه خدمات ویزا آماده خدمت رسانی به متقاضیان اخذ ویزای کانادا می باشد. کارشناسان مجرب آژانس سبزینه با ارائه مشاوره کامل درباره هزینه کل و نهایی اخذ ویزا کانادا (شامل هزینه وقت سفارت ، هزینه تکمیل فرم درخواست ویزای کانادا ، هزینه سفر به کشور مورد نظر جهت وقت سفارت ، هزینه پیکاپ ویزای کانادا و ...) و همچنین بهترین انتخاب سفارت کانادا در کشورهای همسایه از نظر میزان سختگیری نسبت به اخذ ویزای تضمینی کانادا اقدام می نمایند.

آدرس دفاتر VAC کانادا برای وقت سفارت

ایرانیان جهت انگشت نگاری می توانند به دفتر VFS یا همان VAC در یکی از کشورهای اطراف مراجعه نمایند. آدرس این مراکز به شرح زیر است:

آدرس دفتر وک کانادا در استانبول

Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No. ۲۹ Beyoglu, Istanbul, ۳۴۴۴۰

آدرس دفتر وک کانادا در آنکارا

İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A, Çankaya, Ankara, ۰۶۵۳۰، Regnum Sky Tower

آدرس دفتر وک کانادا در دبی

Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase ۲ Umm Hurair ۲، Dubai, UAE

آدرس دفتر وک کانادا در ابوظبی

Level B۲ (Lower Ground), The Mall, World Trade Centre, Khalifa Bin Zayed The 1st Street (Airport Road), Abu Dhabi, UAE

آدس دفتر وک کانادا در اربیل (عراق)

Ground Floor, Ster Tower, Gulan Street, Erbil, Iraq

آدرس دفتر وک کانادا در ایروان (ارمنستان)

۱۰ Vazgen Sargsyan street, Yerevan ۰۰۱۰، Armenia

آدرس دفتر وک کانادا در باکو (آذربایجان)

Izmir Street ۲۳، AZ1065, Yasamal district, Baku, Azerbaijan

آدرس دفتر وک کانادا در تفلیس (گرجستان)

۹ Nikoloz Kipshidze Street, ۰۱۶۲، Tbilisi, Georgia

لازم به ذکر است اکثر ایرانیان جهت اخذ ویزای کانادا از طریق دفتر وک در استانبول اقدام می نمایند. دلیل این امر، عدم نیاز به اخذ ویزا جهت سفر به ترکیه، ارزان تر بودن سفر و موجود بودن پروازهای چارتر ایرانی و خارجی به این مقصد است.

افراد معاف از انجام بیومتریک سفارت کانادا

افرادی که در ۱۰ سال اخیر انگشت نگاری نموده اند، نیازی به مراجعه جهت انجام امور بیومتریک نیستند. این افراد می توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی خود، از جمله نام، تاریخ تولید و شماره IRCC در سایت رسمی کانادا جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نمایند. پس از چند هفته یا چند ماه، اطلاعیه ای در اکانت خود مبنی بر ارسال گذرنامه جهت نهایی سازی فرایند اخذ ویزا دریافت می نمایید. شما می توانید به صورت حضوری گذرنامه خود را جهت الصاق برچسب ویزا به دفتر وک مورد نظر مراجعه نمایید، یا به صورت غیر حضوری از خدمات پیکاپ ویزا از طریق آژانس مسافرتی سبزینه بهره مند شوید.

مراحل پس از انگشت نگاری سفارت کانادا

مراحل فرایند اخذ ویزا پس از انگشت نگاری در دفتر وک کانادا به شرح زیر است:

پس از انجام امور بیومتریک در دفتر VFS، شما باید تا زمان اعلام نتیجه به مدت ۲۰ روز تا حدود ۳ ماه در انتظار بمانید.

زمانی که نتیجه صدور ویزا مشخص می شود، پیامی در اکانت خود و همچنین به صورت ایمیل دریافت می نمایید.

در این صورت باید گذرنامه خود را، ظرف ۳۰ روز از زمان دریافت این پیام، جهت الصاق لیبل ویزا به دفتر وک ارسال نمایید.

پس از تحویل گذرنامه، برچسب ویزا در گذرنامه شما چسبانده می شود.

با توجه به اینکه از زمان دریافت پیام نتیجه ویزا تا ۳۰ روز مهلت زمانی جهت ارسال گذرنامه وجود دارد، توصیه می شود ۲۰ روز پس از انجام انگشت نگاری، به صورت مداوم اکانت خود را چک نمایید. در صورتی که ۳۰ روز از این مهلت زمانی گذشته باشد، و شما گذرنامه خود را به دفتر وک ارسال نکرده باشید، این احتمال وجود دارد که سفارت کانادا از صدور ویزا امتناع نماید.

اگر این مهلت زمانی را از دست داده اید، کارشناسان ما می توانند نامه ای با ساختار اصولی جهت مساعدت سفارت کانادا برای شما تنظیم نمایند، و گذرنامه شما را به همراه این نامه به سفارت کانادا ارسال نمایند.

مدت زمان اعتبار انگشت نگاری کانادا

همانطور که پیش از این گفته شد، مدت زمان اعتبار بیومتریک کانادا ۱۰ سال است. شما در این مدت زمان نیازی به مراجعه حضوری در دفتر وک جهت انگشت نگاری ندارید، و جهت اخذ ویزای کانادا تنها نیاز به تکمیل فرم و ثبت نام در سایت رسمی کانادا دارید. پس از مشخص شدن نتیجه صدور ویزا، شما باید گذرنامه خود را جهت چسباندن برچسب ویزا به دفتر VFS تحویل دهید.

جهت رزرو وقت سفارت، تکمیل فرم، واریزی سفارت، پیکاپ ویزا و مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز جهت افزایش درصد شانس اخذ ویزای کانادا با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایید.

وقت سفارت کانادا فوری

وقت سفارت کانادا به دو صورت فوری و عادی قابل تعیین است، که تفاوت آن ها در میزان انتظار در روز وقت سفارت جهت انجام امور مربوط به ویزا می باشد. به بیان دیگر، متقاضی در روز وقت سفارت در سالن VIP و مبله نسبت به انجام امور انگشت نگاری و مصاحبه بدون انتظار در صف متقاضیان اقدام می نماید. تفاوت دیگر در مدت زمان وقت دهی سفارت جهت مراجعه برای انگشت نگاری می باشد، که در صورت وقت سفارت عادی حدود 7 تا 10 روز کاری، و جهت وقت سفارت فوری کانادا حدود 5 تا 8 روز کاری به طول خواهد انجامید. تفاوتی میان وقت سفارت فوری و عادی در مدت زمان جواب ویزای کانادا وجود ندارد، و برای همه متقاضیان حدود 1 تا 2 ماه به طول می انجامد.

وقت سفارت کانادا دانشجویی

متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی کانادا می بایست ابتدا از یکی از مراکز تحصیلی در کانادا پذیرش تحصیلی دریافت نموده، سپس نسبت به اخذ وقت سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه اقدام نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران سبزینه تماس به شماره 02141383 حاصل فرمایید.

سفارت کانادا در تهران

سفارت کانادا در تهران در سال 91 تعطیل شد، و اکنون جهت خدمات ویزا بایستی به سفارت کانادا در کشورهای همسایه مراجعه نمود. پیش از این سفارت کانادا واقع در خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57 بود.

سفارت کانادا در تهران

 

کدام سفارت کانادا بهتر است؟

جهت پاسخ به سوال کدام سفارت کانادا بهتر است بایستی به نکاتی از جمله میزان سختگیری سفارت کانادا برای گرفتن ویزا ، مدت زمان صدور ویزای کانادا در سفارت و هزینه های سفر متقاضی اشاره نمود. در حال حاضر سفارت کانادا در انکارا و سفارت کانادا در ارمنستان بهترین پاسخگویی را به متقاضیان اخذ ویزای کانادا دارند. میزان تقاضا و ازدحام در سفارت کانادا در استانبول بسیار بالا است، لذا ممکن است به پرونده متقاضی به خوبی رسیدگی نشود. میزان ریجکت ویزای کانادا نیز در سفارت کانادا در دبی و ابوظبی نسبت به سایرین بیشتر بوده، لذا اقدام از طریق این سفارت ها نیز توصیه نمی شود. با این اوصاف، بهترین سفارت کانادا در آنکارا ، ایروان و در آخر تفلیس می باشد.

زمانی اخذ ویزای کانادا تضمینی می شود که مدارک متقاضی (خصوصا مدارک شغلی و مالی) کامل و شرایط وی از لحاظ سن و تاهل مناسب باشد. افراد مجرد زیر 30 سال از شانس ویزای کانادا کمتری برخوردار هستند، ولی چنانچه آن ها مدارک کاملی داشته باشند، دلیلی برای ریجکت شدن ویزای کانادا وجود نخواهد داشت.

خدمات وقت سفارت کانادا با آژانس هواپیمایی سبزینه

خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل اخذ ویزای کانادا، اخذ ویزای شنگن، تکمیل فرم درخواست ویزای کانادا، اخذ وقت سفارت کانادا، ارائه مشاوره جهت تهیه مدارک، ارائه توصیه های لازم در روز وقت سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه، پیگیری اخذ ویزا و پیکاپ ویزای کانادا از کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان و گرجستان می باشد.

متقاضیان محترم خدمات ویزا می توانند جهت کسب اطلاعات درباره شرایط، مدارک و تعرفه ها و همچنین مشاوره رایگان در خصوص امور خدمات ویزا با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 995  |
 5.00   از   5/00   از تعداد   2   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان