جستجو در سایت
logo

پیکاپ ویزا

خدمات ویزا

خدمات ویزا و سفارت

خدمات ویزا آژانس مسافرتی سبزینه شامل اخذ ویزای کشورهای اروپایی و جهان ، تعیین وقت سفارت کشورهای اروپایی و جهان ، تکمیل فرم سفارت ، دریافت مشاوره مدارک برای سفارت ، آپلود مدارک برای سفارت ، واریزی سفارت آنلاین ، ارائه برنامه سفر برای سفارت ، رزروهای لازم برای سفارت و بیمه مسافرتی برای سفارت می باشد.

 

لازم به ذکر است به علت شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر سفارت ها و مزرهای هوایی برخی کشورها بسته است. جهت مشاوره و اطلاع از زمان بازگشایی می توانید با شماده 09121717717 تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ویزا

خدمات اخذ ویزا سبزینه ، همانطور که در بالا به آن اشاره شد، به صورت کامل و یا تفکیک شده و جداگانه نیز ارائه می گردد. متقاضیان می توانند جهت دریافت مشاوره رایگان اخذ ویزا با کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

انواع ویزا

جهت اخذ انواع ویزا، سبزینه آماده ارائه خدمات ویزای کشورهای اروپایی و کانادا به متقاضیان می باشد. جهت مطالعه انواع ویزا مختص هر کشور بر روی کشور مورد نظر واقع در بالای صفحه کلیک نمایید.

ارائه انواع ویزا

سبزینه با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه اخذ ویزا و ارائه انواع ویزا کشورهای اروپایی و کانادا آماده ارائه خدمات ویزا و سفارت به متقاضیان گرامی می باشد. جهت مشاهده تصویر ویزاهای اخذ شده توسط سبزینه بر روی لینک اینستاگرام سبزینه واقع در انتهای صفحه کلیک نمایید.

گرفتن ویزا

متقاضیان می توانند جهت مشاوره جهت گرفتن ویزا و خدمات سفارت کشورهای اروپایی و کانادا با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایید.

شرکت اخذ ویزا

امروزه دفاتر اخذ ویزا با استفاده از عباراتی همچون خدمات ویزا تضمینی و خدمات اخذ ویزا تضمینی جهت منافع و سودآوری خود استفاده می نمایند، در حالی که اشتباهات رایج در سفارت باعث ریجکتی ویزا و تبعات جبران ناپذیر آن برای متقاضیان می شوند.

سبزینه با بیش از 20 سال سابقه و تجربه در زمینه خدمات ویزا و سفارت ، آماده ارائه خدمات تضمینی اخذ ویزا برای آن دسته از افرادی می باشد که از مدارک لازم ویزا و شرایط دریافت ویزا برخوردار هستند. متقاضیان گرامی می توانند جهت مشاوره اخذ ویزا و مدارک و شرایط لازم با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

سبزینه به عنوان آژانس مسافرتی و شرکت اخذ ویزا آماده ارائه خدمات سفارت و ویزا به متقاضیان به صورت کامل یا تفکیک شده و جداگانه می باشد. چنانچه متقاضیان به برخی از مراحل دریافت ویزا آشنایی و اشراف ندارند می توانند از خدمات ویزا سبزینه بهره مند شوند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs مشاوره رایگان