جستجو در سایت

وقت سفارت آلمان

logo

آلمان یکی از کشور های اروپای مرکزی است که با 9 کشور دیگر مرز مشترک دارد. این سرزمین که دارای آب و هوای معتدلی است، از بزرگترین اقتصاد های جهان در حوزه خودرو، دارو و صنایع شیمیایی به شمار می رود. در صورتی که قصد مهاجرت به آلمان را دارید، با این مطلب از سبزینه در رابطه با راهنمای اخذ وقت سفارت آلمان همراه باشید و با خدمات آژانس سبزینه در این زمینه آشنا شوید.

نحوه گرفتن و مراحل تعیین وقت سفارت آلمان

نحوه گرفتن و مراحل تعیین وقت سفارت آلمان شامل مراجعه به سایت رسمی سفارت آلمان ، تکمیل اطلاعات شخصی، انتخاب نوع ویزای درخواستی ، پرداخت آنلاین وقت سفارت آلمان و در نهایت تعیین وقت می باشد.

وقت سفارت برای آلمان حدود 2 الی 3 هفته به طول می انجامد، البته مدت زمان وقت سفارت آلمان بستگی به میزان تقاضا دارد. متقاضیان می توانند جهت گرفتن وقت سفارت آلمان با ارسال مدارک مورد نیاز وقت سفارت آلمان از طریق کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه اقدام نمایند.

جهت دریافت مشاوره در خصوص شرایط و اخذ وقت سفارت آلمان با شماره 02141383 و در روزهای تعطیل با شماره 09121717717 تماس حاصل فرمایید.

وقت سفارت آلمان در ایران

 

وقت سفارت آلمان فوری

وقت سفارت آلمان فوری یا وقت سفارت VIP آلمان به این معنی است که متقاضی در سالنی مبله در سفارت آلمان به ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه می پردازد، و در صفوف طولانی معطل نمی شود. همچنین احتمال دارد که در صورت وقت فوری، سفارت آلمان اندکی زودتر به متقاضی وقت بدهد. هزینه وقت سفارت فوری آلمان نیز 3 برابر وقت عادی می باشد، ولی پس از روز وقت سفارت و انجام شدن مراحل اداری به متقاضی باز خواهد گشت.

 

وقت سفارت آلمان فوری

 

روش های متداولی جهت اخذ وقت سفارت آلمان وجود دارد، که یکی از این روش ها مراجعه به سفارت آلمان در تهران می باشد که به صورت حضوری می توان نسبت به تعیین وقت سفارت المان اقدام نمود. اما متقاضیان باید توجه داشته باشند جهت اینکه مشکلی در امور و روند کار خود نداشته باشند، حتماً از مراحل گرفتن وقت سفارت شنگن مطلع باشند و راهنمایی گرفتن وقت سفارت المان را مطالعه و استفاده نمایند. وقت سفارت آنلاین بهترین و آسان ترین روش جهت اخذ وقت سفارت می باشد، که به راحتی می توان با ایجاد یک حساب کاربری در سایت سفارت آلمان، تکمیل فرم های مربوطه و نامه درخواست وقت سفارت به زبان انگلیسی نسبت به اخذ وقت سفارت آلمان اقدام نمود.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آلمان

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آلمان مسئله مهمی است که بالاتر به آن اشاره شد، اما ارسال تصویر گذرنامه تنها یکی از این مدارکی بود که در صورت کسر بودن آن سفارت اقدام به لغو وقت تعیین شده می نماید. متقاضیان باید توجه داشته باشند کامل بودن و صحت تمامی مدارک می تواند به روند امور دریافت ویزای متقاضی کمک چشمگیری نماید.

مدارک لازم برای وقت سفارت آلمان شامل مدارک ذیل می باشد:

  • اسکن یا تصویر واضح صفحه اول گذرنامه
  • شماره موبایلی که در دسترس باشد
  • 2 آدرس ایمیل
  • تاریخ مورد نظر جهت سفر
  • نوع ویزای درخواستی
  • زمان تقریبی وقت سفارت آلمان

زمان تقریبی وقت سفارت آلمان با ورود به سایت سفارت آلمان و پس از ایجاد نام کاربری و تعیین نوع ویزای درخواستی قابل انتخاب می باشد. اینکه وقت سفارت آلمان چقدر طول می کشد بستگی به میزان تقاضا دارد، ولی به طور معمول وقت سفارت المان حدود 2 الی 3 هفته به طول می انجامد. به بیانی دیگر، از زمان درخواست وقت سفارت در سایت سفارت آلمان تا فرا رسیدن زمان انگشت نگاری حدود 2 الی 3 هفته زمان خواهد برد.

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک سفارت آلمان برای اهداف اداری در آلمان (مانند ازدواج، اقامت، ثبت شرکت، مسائل حقوقی و ...) نیاز می باشد. جهت اخذ ویزای آلمان نیازی به تایید مدارک نیست. تایید مدارک در سفارت آلمان به معنی اخذ 2 تاییدیه برای صحت مدارک می باشد، که تاییدیه اولیه توسط وزارت امور خارجه ایران ، و تاییدیه ثانویه توسط سفارت آلمان در تهران انجام خواهد شد. این امر تنها به این دلیل می باشد که ادارات آلمان از نحوه صدور مدارک در کشور های خارجی اطلاع نداشته و برای دریافت تصدیق نیاز به تایید دارند. متقاضیان می بایست ابتدا مدارک خود را توسط مترجمان رسمی دادگستری در دارالترجمه ها ترجمه کرده، سپس مدارک ترجمه شده را به مهر وزارت امور خارجه ایران ممهور کرده، و پس از آن جهت گرفتن وقت تایید مدارک برای سفارت آلمان اقدام نمایند. درخواست تایید مدارک سفارت آلمان به صورت حضوری، در باجه های امور حقوقی و کنسولی در سفارت آلمان در تهران در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 7:30 الی 10:30 انجام پذیر می باشد. معمولا سفارت المان مدارک تایید شده را همان روز در ساعت 14:30 به متقاضی تحویل می دهد، ولی در اندک مواردی نیز مشاهده شده که بررسی مدارک تا چندین هفته به طول بیانجامد.

 

وقت سفارت آلمان چقدر طول میکشه

 

چگونه مدارک سفارت آلمان را تایید کنیم؟

مراحل تایید شدن مدارک برای سفارت آلمان به این صورت است که ابتدا مدارک متقاضی جهت ترجمه به دارالترجمه ارائه شده، و توسط مترجمین رسمی دادگستری به زبان مدنظر سفارت (آلمانی یا انگلیسی) ترجمه و سپس ممهور به مهر تاییدیه وزارت امور خارجه ایران می شود. مدارک ترجمه شده و تایید شده جهت اخذ تاییدیه ثانویه به باجه امور حقوقی و کنسولی سفارت آلمان در تهران ارائه می شود.

هزینه وقت سفارت آلمان

هزینه وقت سفارت آلمان برای ویزای توریستی که توسط آژانس سبزینه انجام می گردد برای هر نفر 370،000 تومان می باشد، که از این مبلغ 190،000 تومان را سفارت دریافت می نماید و در پایان روز وقت سفارت پس از انجام انگشت نگاری از متقاضی شماره حسابی را دریافت، و به حساب ایشان باز می گرداند. هزینه وقت سفارت فوری آلمان نیز 780،000 تومان می باشد، که از این مبلغ نیز 600،000 پس از انجام انگشت نگاری از سوی سفارت به متقاضی باز خواهد گشت.

خرید وقت سفارت آلمان

خرید وقت سفارت آلمان از طریق پرتال سایت سفارت آلمان در تهران انجام پذیر می باشد. همانطور که گفته شد در گام نخست متقاضی می بایست نسبت به ایجاد یک حساب کاربری در سایت رسمی سفارت کانادا اقدام نماید. سپس بایستی نسبت به پر کردن فرم ویزای آلمان و اطلاعات متقاضی اقدام نمود. در نهایت وقت سفارت المان در روزی معین جهت مراجعه حضوری به سفارت و انجام انگشت نگاری و مصاحبه تعیین خواهد شد. متقاضی می بایست تا پیش از فرا رسیدن روز وقت سفارت نسبت به تهیه مدارک جهت ارائه به سفارت آلمان در تهران اقدام نماید.

تعیین وقت فوری و تضمینی سفارت آلمان با سبزینه

تعیین وقت فوری و تضمینی سفارت آلمان با سبزینه با نام وی آی پی ( VIP ) برای متقاضیان اخذ می گردد. متقاضیانی که تمایل به دریافت وقت سفارت به صورت فوری می باشند می توانند به پرداخت مبلغ 600،000 تومان به سفارت و 180،000 تومان به مجموعه آژانس هواپیمایی سبزینه نسبت به دریافت وقت فوری سفارت آلمان اقدام نمایند. مبلغ 600،000 تومان که سفارت دریافت می کند پس از انجام انگشت نگاری به متقاضی باز خواهد گشت. تفاوت وقت سفارت فوری آلمان با وقت سفارت عادی در این است که متقاضی در صفوف طولانی معطل نخواهد شد، و تمام امور اداری از جمله انگشت نگاری و مصاحبه در یک باجه و به سرعت انجام خواهد شد.

وقت سفارت آلمان دانشجویی

دانشجویان برای دریافت وقت سفارت آلمان دانشجویی حتما باید از یک داشنگاه در کشور آلمان نامه پذیرش در دست داشته باشند تا بتوانند نسبت به اخذ وقت سفارت اقدام نمایند، و پس از دریافت نامه به مدت 12 ماه فرصت دارند جهت تعیین وقت سفارت ثبت نام نمایند. قابل ذکر است که دانشجویانی که در مدت یک سال فرصت به انجام ثبت نام و تعیین وقت سفارت نداشته اند، نامه از سوی موسسه آموزشی یا دانشگاه مورد نظر قابل دسترس نخواهد بود و برای دریافت نامه مجدد باید به مدت 1 سال منتظر بمانند.

وقت سفارت آلمان در ترکیه

وقت سفارت آلمان در ترکیه یکی از روش هایی می باشد که متقاضیان برای دریافت و اخذ تعیین وقت سفارت اقدام می نمایند. این روش با توجه به وجود سفارت آلمان در تهران به صورت آنلاین قابل انتخاب نیست اما افرادی که در خارج از کشور اقامت دارند می توانند با مراجعه به سفارتخانه آلمان در کشور ترکیه اقدام به تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا نمایند.

وقت سفارت آلمان در ایران

وقت سفارت آلمان در ایران از طریق سفارت آلمان در تهران قابل تعیین می باشد. سفارت آلمان در تهران همچون گذشته اقدام به اخذ روادید و تعیین وقت می نماید. متقاضیان می توانند از وب سایت سفارت آلمان اقدام به ایجاد یک حساب کاربری و سپس تعیین وقت مورد نظر خود نمایند و یا با حضور در محل سفارت می توانند نسبت به اخذ تعیین وقت آلمان اقدام نمایند.

نکات مهم در رابطه با رزرو وقت سفارت آلمان

  • مدارکی که سفارت از شما درخواست کرده است را به ترتیب تعیین شده مرتب کنید.
  • کپی مدارک باید حتما بر روی کاغذ A4 باشد، حتی برای زمانی که اصل مدارک بزرگتر و یا کوچکتر از این ابعاد هستند.
  • هنگام ورود به سفارت، اشیا بزرگ و به غیر از مدارکی که باید به سفارت ارائه دهید، به همراه نداشته باشید.

تعیین وقت سفارت آلمان با اژانس هواپیمایی سبزینه

تعیین وقت سفارت آلمان با اژانس هواپیمایی سبزینه با ارائه مدارک لازم و پرداخت هزینه های مربوطه امکان پذیر می باشد. خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل اخذ ویزای آلمان ، تکمیل فرم ویزای آلمان، تعیین وقت سفارت آلمان، پرداخت آنلاین  هزینه سفارت، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک (به خصوص مدارک مالی)، ارائه توصیه های لازم در روز وقت سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه می باشد.

 مشاوره جهت مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آلمان

چنانچه کل پروسه اخذ ویزای آلمان به آژانس هواپیمایی سبزینه سپرده شده باشد، خدمات ویزا از جمله وقت سفارت آلمان ، پر کردن فرم ویزای آلمان ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک (خصوصا مدارک مالی)، ارائه توصیه های لازم و بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت جهت ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه، رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل به متقاضی تعلق می گیرد.

متقاضیان خدمات ویزا می توانند از طریق تماس با کارشناسان سبزینه در خصوص شرایط، مدارک و تعرفه ها مشاوره دریافت نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 3417  |
 5.00   از   5/00   از تعداد   4   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs