جستجو در سایت
logo

ویزای هلند VFS

ویزای هلند VFS به معنی اخذ ویزای هلند از طریق شرکت VFS Global تهران واقع در مرکز خرید هروی سنتر می باشد. شرکت VFS به عنوان نماینده رسمی دولت هلند، مسئولیت انجام امور مربوط به صدور ویزا را، از جمله بررسی مدارک متقاضی و انجام انگشت نگاری، بر عهده گرفته است.

سبزینه، به عنوان آژانس مسافرتی ویزای هلند ، ابتدا با بررسی مدارک متقاضی درصد شانس اخذ ویزای هلند را اعلام می نماید. چنانچه متقاضی از شرایط مورد نیاز و مدارک کافی برخوردار نباشد، سبزینه از عقد قرارداد با وی خودداری می نماید.

خدمات ویزای هلند آژانس سبزینه شامل اخذ ویزای هلند ، اخذ وقت سفارت هلند ( وقت VFS هلند )، تکمیل فرم ویزای هلند ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز، تنظیم برنامه سفر جهت ارائه به VFS گلوبال، ارائه توصیه های لازم در خصوص باید ها و نباید ها در روز وقت سفارت، رزرو بلیت خارجی ، رزرو هتل با کارت اعتباری بین المللی و صدور بیمه مسافرتی آنلاین می باشد.

لازم به ذکر می باشد خدمات فوق به صورت جداگانه نیز ارائه می گردد.

متقاضیان می توانند جهت مشاوره ویزای هلند با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایند. کمی پایین تر لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای هلند ذکر شده است.

جهت مشاهده ویزاهای اخذ شده توسط سبزینه، بر روی لینک اینستاگرام واقع در فوتر پایین صفحه کلیک نمائید.

لازم به ذکر است به علت شیوع بیماری کووید 19، در حال حاضر سفارت ها و مزر های هوایی برخی کشورها رو به توریست های ایرانی بسته است. جهت مشاوره و اطلاع از زمان بازگشایی دفتر می توانید با شماره 09121717717 تماس حاصل فرمایید.

اخذ ویزای هلند تضمینی

ویزای شینگن هلند چیست؟

ویزای شینگن هلند به ویزای شینگن صادر شده توسط کشور هلند می گویند. در سال 1985 پیمانی تحت عنوان پیمان شینگن بین 26 کشور در اتحادیه اروپا بسته شد که در آن مقرر گردید که جهت تردد آسان و بدون بازرسی در مرز این کشورها نیاز به اخذ ویزا برای شهروندان آن نباشد، و همچنین مسافرین خارجی که قصد ورود به این منطقه را دارند بایستی جهت اخذ ویزای شینگن اقدام نمایند.

بسیاری از مردم عبارت های حوزه شینگن و اتحادیه اروپا را با یکدیگر اشتباه می گیرند، در حالی که کشورهایی در اتحادیه اروپا هستند که عضو پیمان شینگن نیستند، و لذا برای ورود به این کشورها بایستی جهت اخذ ویزای خاص خود این کشورها اقدام شود. این کشورها عبارتند از انگلیس ، بلغارستان ، اوکراین ، قبرس جنوبی ، کرواسی ، رومانی ، و ...

هر یک از کشورهای حوزه شینگن می توانند صادرکننده ویزای شینگن باشند، و مسافری که ویزای شینگن در دست دارد می تواند به هر کشوری که در منطقه شینگن وجود دارد سفر نماید. البته با ویزای یکبار ورود شینگن ( ویزای سینگل شینگن ) ورود مسافر به حوزه شینگن بایستی حتما به همان کشور صادر کننده ویزای شنگن باشد، ولی خروج وی از کشور دیگری در حوزه شنگن بلامانع است. در صورتی که ویزای شینگن صادر شده، ویزای چندباد ورود ( ویزای مولتی شینگن ) باشد، ورود و خروج مسافر می تواند از هر کشوری در محدوده شینگن باشد. البته کارشناسان آژانس سبزینه توصیه می کنند به علت اعتبار مسافر در سفارت کشوری که ویزای مولتی را صادر کرده است، ورود مسافر به حوزه شنگن هر دفعه به همان کشور صادر کننده ویزا باشد، زیرا اگر غیر از این باشد، اعتبار مسافر خدشه دار شده، و آن کشور صادر کننده ویزا در نوبت بعدی صدور ویزا، مدت اعتبار ویزا را به میزان کمتری صادر خواهد کرد.

ویزای هلند یا ویزای شینگن هلند نیز به ویزایی اطلاق می گردد که توسط سفارت هلند در تهران یا هر کشور دیگری صادر شده باشد. این نوع ویزا، ویزای شینگنی است که می تواند سینگل یا مولتی باشد.

انواع ویزای هلند

انواع ویزای هلند بسته به هدف از سفر می تواند متفاوت باشد. انواع ویزای شینگن هلند عبارتند از ویزای توریستی هلند ، ویزای تحصیلی هلند یا ویزای دانشجویی هلند ، ویزای کار هلند ، ویزای تجاری هلند ( ویزای بزینس هلند ) ، ویزای ترانزیتی هلند ، و ... در ادامه به معرفی هر یک از انواع ویزای شنگن هلند خواهیم پرداخت.

ویزای کوتاه مدت هلند

ویزای کوتاه مدت هلند ( ویزای شینگن کوتاه مدت هلند ) همان طور که از اسمش پیداست به نوعی از ویزای شنگن هلند گویند که برای مدت اعتبار 6 ماهه و مجموع مدت مجاز اقامت 90 روزه صادر می گردد. بدین معنی که مسافر از زمان صدور ویزا به مدت 6 ماه می تواند سفر به هلند را آغاز، و به مجموع مدت 90 روز در آنجا یا کشوری دیگری در حوزه شنگن اقامت داشته باشد. چنانچه ویزای وی به صورت ویزای مولتیپل شینگن باشد می تواند به هر تعداد سفر به حوزه شینگن ورود کند، و مجموع اقامت وی در کل سفرها نبایستی از 90 روز بگذرد. پس از 6 ماه نیز ویزای وی انقضا و باطل می گردد و دیگر اجازه ورود به ناحیه شینگن را نخواهد داشت.

ویزای کوتاه مدت هلند در واقع همان ویزای نوع C است که برای اهداف کوتاه مدت مانند گردشگری ، تجارت ،  بازدید از خانواده و دوستان و ترانزیت اخذ می گردد. ویزای کوتاه مدت هلند خود انواعی دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند همان گونه که از نامش پیداست به نوعی از ویزای شینگن هلند گویند که جهت اهداف گردشگری اخذ می گردد. مدت اعتبار ویزای توریستی هلند معمولا به مدت اعتبار 6 ماهه اخذ می گردد، لکن به علت سختگیری ویزای شینگن برای ایرانیان این احتمال وجود دارد که مدت اعتبار آن به مقدار کمتری صادر گردد. مدت مجاز اقامت ویزای توریستی هلند برای ایرانیان نیز به مدت کمتری صادر می گردد.

ویزای تجاری هلند

ویزای تجاری هلند یا ویزای بزینس هلند برای کسانی اخذ می گردد که قصد شرکت در کنفرانس ، ملاقات تجاری ، جلسه ، شرکت در نمایشگاه های تجاری و دوره های آموزشی دارند. ویزای تجاری هلند ( ویزای بزینسی هلند ) تنها برای کسانی صادر می گردد که از هیچ شرکت یا سازمانی در هلند دستمزدی برای فعالیت شغلی دریافت نکنند. متقاضیانی که قصد کار در هلند و دریافت حقوق در هلند دارند می بایست جهت اخذ ویزای کار هلند ( Work Permit )  به معنی اجازه کار در هلند اقدام نمایند.

ویزای تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی هلند یا ویزای دانشجویی هلند به نوعی از ویزای هلند گوید که برای اهداف تحصیلی اخذ می گردد. مدت اعتبار ویزای تحصیلی هلند معمولا تا سقف 5 سال صادر می گردد. شرایط ویزای تحصیلی هلند شامل پذیرش دانشگاهی از هلند و دریافت مجوز اقامت موقت هلند (MVV) و مجوز اقامت هلند (VVR) می باشد، که دانشگاه ها نیز می توانند از طرف دانشجو درخواست آن ها را به اداره مهاجرت هلند بدهند.

ویزای کاری هلند (ویزای طولانی مدت)

ویزای کاری هلند یا ویزای طولانی مدت هلند یکی از روش های مهاجرت به هلند و گرفتن اقامت هلند می باشد. در واقع گاهی اقامت یک کشور به عنوان ویزای طولانی مدت ترجمه می شود. جهت اقامت در هر کشوری از حوزه شینگن به مدت بالای 90 روز نیاز به اخذ کارت اقامت کشور مورد نظر می باشد. چنانچه شخص دارای تخصص مورد نیاز هلند باشد، می تواند از طریق پیشنهاد شغلی از هلند مجوز اقامت هلند را دریافت کند، و دیگر نیازی به ویزای کار هلند نخواهد داشت. مدارک لازم برای ویزای کار هلند ، علاوه بر مدارک لازم برای ویزای شینگن هلند که کمی پایین تر به آن اشاره شده است، شامل مجوز اقامت هلند ، پشنهاد کاری از هلند ، و مدارک دیگری می باشد که بسته به نوع شغل در هلند مشخص خواهد شد.

ویزای ملاقات خانواده و دوستان هلند

ویزای ملاقات خانواده و دوستان هلند که به آن ویزای ملاقات خانواده و بستگان هلند نیز می گویند برای کسانی صادر می گردد که قصد دیدار و ملاقات از اعضای خانواده یا دوستان خود را دارند. جهت اخذ ویزای ملاقات خانواده و بستگان هلند بایستی دعوتنامه از هلند تهیه کرد، لذا نیازی به رزرو هتل نیست.

ویزای ترانزیت فرودگاهی هلند

ویزای ترانزیت فرودگاهی هلند در واقع همان ویزای نوع A شینگن است که فقط برای ترانزیت (عبور) از فرودگاه جهت تعویض پرواز است. چنانچه توقف مسافر در حوزه شینگن فقط یک بار و کمتر از 24 ساعت باشد و ویزای کانادا یا آمریکا داشته باشد، نیازی به اخذ ویزای ترانزیت شینگن نیست. به عنوان مثال اگر مسافری به مقصد واشنگتن توقفی در فرانکفورت به مدت کمتر از 24 ساعت داشته باشد، نیازی به گرفتن ویزای ترانزیت فرودگاهی شینگن ندارد. ولی چنانچه هنگام پرواز برگشت مسافر، ویزای وی اعتبار نداشته باشد، بایستی جهت اخذ ویزای ترانزیت شینگن در پرواز برگشت اقدام نماید. چنانچه تعداد توقف در 2 کشور یا بیشتر باشد، یا یک توقف به مدت بیش از 24 ساعت باشد، بایستی جهت اخذ ویزای توریستی شینگن ( ویزای نوع C شینگن ) اقدام نمود. مدارک لازم برای ویزای شینگن جهت ترانزیت تقریبا همانند مدارک لازم برای ویزای شینگن جهت گردشگری است، ولی درصد شانس ویزا شدن ویزای شینگن جهت ترانزیت بیشتر از ویزای شینگن جهت گردشکری است. به بیانی دیگر، اقدام جهت اخذ ویزای توریستی شینگن نوع C (برای اهداف ترانزیت) یا ویزای ترانزیت شینگن (نوع A)، شانس بیشتری نسبت به ویزای توریستی شینگن برای اهداف گردشگری وجود دارد. مدارک لازم را خود ایرلاینی که از آن بلیط خریداری شده به متقاصی اعلام می نماید، و متقاضی می بایست مدارک را تهیه و به دفتر ایرلاین در تهران تحویل دهد. به عنوان مثال هواپیمایی لوفتانزا در روزهای سه شنبه مدارک را تحویل و جهت اخذ ویزای شینگن به سفارت مربوطه اقدام می نماید. به دلیل تغییرات مکرر قوانین شینگن در خصوص ترانزیت، آژانس هواپیمایی سبزینه همیشه قبل از اقدام به صدور بلیط هواپیما با ایرلاین مربوطه تماس گرفته، و قوانین ترانزیت را مجددا بررسی می کند.

ویزای ورود مجدد هلند

ویزای ورود مجدد هلند یا ویزای بازگشت هلند مخصوص افرادی است که مجوز اقامت دائم هلند را دارند. چنانچه این افراد قصد بازگشت به هلند داشته باشند ولی مجوز اقامت دائم هلند آن ها مفقود، دزدیده یا اعتبار آن به پایان رسیده باشد، نیاز به اخذ ویزای بازگشت هلند دارند.

ویزای توریستی هلند بدون دعوتنامه

ویزای توریستی هلند بدون دعوتنامه زمانی اخذ می گردد که مسافر واچر رزرو هتل را به همراه مدارک دیگر در روز وقت سفارت به افسر ویزا ارائه دهد. در صورتی که مسافر دعوتنامه از هلند در دست دارد، نیازی به واچر رزرو هتل نیست.

ویزای توریستی هلند با دعوتنامه

ویزای توریستی هلند با دعوتنامه به 2 طریق انجام می پذیرد. روش اول گرفتن دعوتنامه از هلند توسط خانواده یا بستگان نزدیک متقاضی است، و روش دیگر ویزای شینگن با دعوتنامه رسمی از طریق کانال آژانس هواپیمایی سبزینه می باشد، که در آن صورت هزینه ویزای شینگن هلند به همراه پکیج تور (ویزا + هتل + دعوتنامه) محاسبه و به متقاضی اعلام می گردد.

چگونه ویزای هلند بگیریم؟

برای اخذ ویزای هلند ، اولین قدم گرفتن وقت سفارت هلند و پر کردن فرم ویزای هلند می باشد. تکمیل فرم درخواست ویزای هلند به صورت آنلاین و همچنین به صورت پرینت و دستی انجام می پذیرد. تکمیل فرم ویزای شینگن هلند بایستی با دقت تمام انجام شود، زیرا اگر کوچک ترین تناقضی بین اطلاعات درج شده در فرم ویزا و مدارک ارائه شده در روز وقت سفارت دیده شود، منجر به ریجکت شدن ویزای شینگن هلند خواهد شد. در ادامه به مراحل اخذ ویزای هلند می پردازیم.

چگونه می توان وقت سفارت هلند را گرفت؟

گرفتن وقت سفارت هلند آنلاین می باشد. در صورت گرفتن وقت سفارت آنلاین هلند بایستی به سایت رسمی سفارت هلند در تهران مراجعه، و اقدام به وقت سفارت در پرتال سایت سفارت هلند نمود. طریقه گرفتن وقت سفارت هلند در سایت سفارت به این صورت است که باید گزینه های مربوطه تکمیل، و نامه درخواست وقت سفارت به زبان انگلیسی تایپ شود.

مراحل صدور ویزای هلند چگونه است؟

مراحل صدور ویزای هلند به شرح ذیل می باشد:

 • اخذ وقت سفارت هلند
 • تکمیل فرم درخواست ویزای هلند
 • تهیه مدارک طبق دستورالعمل آژانس هواپیمایی سبزینه
 • مراجعه حضوری به سفارت هلند در روز وقت سفارت جهت ارائه مدارک ، انگشت نگاری و مصاحبه
 • انتظار تا زمان جواب ویزای شینگن هلند

شرایط اخذ ویزای هلند چیست؟

شرایط اخذ ویزای هلند شامل شرایط شخصی مانند سن و تاهل و مدارک لازم برای ویزای هلند می باشد. زمانی اخذ ویزای هلند تضمینی می شود که شرایط شخص و مدارک وی کامل باشد. معمولا اشخاص بالای 30 سال که متاهل هستند از شانس اخذ ویزا بیشتری برخوردار هستند. در ادامه به معرفی لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن هلند خواهیم پرداخت.

 

 

نحوه دریافت ویزای هلند چگونه است؟

نحوه دریافت ویزای هلند از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه به ترتیب به شرح ذیل می باشد:

 • بررسی شرایط و مدارک متقاضی و تخمین درصد شانس ویزای شینگن توسط کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه
 • رفع ریجکتی ویزای شینگن هلند در صورت لزوم
 • اقدام به وقت سفارت
 • تکمیل فرم درخواست ویزای هلند
 • تهیه مدارک هویتی، شغلی و بانکی طبق دستورالعمل کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه
 • ارائه توصیه های لازم در روز وقت سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه
 • انتظار تا زمان جواب ویزای شینگن هلند

مدارک لازم برای سفارت هلند

مدارک لازم برای سفارت هلند با توجه به شرایط شخص و هدف از سفر می تواند متفاوت باشد. لیست کامل مدارک لازم برای ویزای هلند شامل:

 • تکمیل فرم ویزای هلند که شامل تاریخ ورود و خروج به منطقه شینگن ، نوع ویزای شینگن مورد درخواست ، منابع مالی تامین سفر، مشخصات همراه و مشخصات میزبان در کشور مورد بازدید (هتل یا دعوتنامه)، برنامه سفر دقیق ، و...
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • اصل گذرنامه جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی پاسپورت قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزا های شنگن گذشته)

***توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان یکی از عوامل بسیار مهم در اثبات توریست بودن متقاضی می باشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 5/3 در 5/4 ، رنگی ، زمینه سفید 70% زوم چهره و تمام رخ ، بدون روتوش
 • گردش حساب بانکی (پرینت 3 ماهه حساب جاری) با حداقل 70 میلیون تومان (توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریزها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای سفارت وجود نداشته باشد.)

***توضیحات: نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش مالی تاثیرگذار هستند. باید توجه داشت از واریز مبالغ سنگین به حساب مرده پرهیز کرد. تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از 30 درصد موجودی حساب را برداشت کرد ، زیرا احتمال استعلام سفارت از بانک وجود دارد.

 • در صورت داشتن سپرده بانکی پرینت گرفته شود.
 • نامه تمکن مالی از بانک (به زبان انگلیسی)، و ذکر موجودی (به یورو)
 • سند ملکی (درصورت وجود)

***توضیحات:

-  ارائه سند ملک جهت اخذ ویزای هلند اجباری نیست ، ولی درصد اخذ ویزای هلند را افزایش می دهد.

-  ارائه سند شریکی نیز بلامانع می باشد.

-  ارائه مبایعه نامه با کد رهگیری نیز بلامانع می باشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر 18 سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی می باشد.
 • رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت به کشور مورد تقاضا. توجه فرمائید رزرو جعلی منجر به ریجکتی ویزای شینگن خواهد شد.
 • بیمه مسافرتی فردی یا جمعی برای کل مدت زمان سفر با حداقل پوشش بیمه به مبلغ 30000 یورو  (50000 یورو برای برخی کشورها) – شرکت بیمه گذار نیز بایستی در کشور مورد تقاضای ویزا نمایندگی داشته باشد. بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه گذار معتبر می باشد که از طریق سایت سبزینه می توانید اقدام به خریداری بیمه پاسارگاد به صورت آنلاین نمائید.
 • واچر هتل (تأئیدیه رزرو هتل) برای تمام شب های اقامت، یا "اصل" دعوتنامه شخص دعوت کننده با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. واچر جعلی منجر به ریجکتی ویزای شینگن خواهد شد. توجه نمائید در صورت اقدام به اخذ ویزای شینگن توسط آژانس هواپیمایی سبزینه، دعوتنامه رسمی به شما تعلق خواهد گرفت.

مدارک برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل ، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با تاریخ شـروع خدمت، اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و حقوق ماهیانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) با تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از روزنامه رسمی شرکت، آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات + فیش حقوقی سه ماه اخیر + اصل لیست بیمه سه ماه اخیر (در صورت وجود).

مدارک شغلی برای پزشکان

 • پروانه طبابت، دانشنامه پزشکی از دانشگاه ( برای ویزای یونان )، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب یا پروانه کاری/بهره برداری، سوابق بیمه

مدارک شغلی دارندگان شرکت

 • روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، آگهی آخرین تغییرات شرکت، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت که درآمد و سمت لحاظ شود.

مدارک شغلی برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی برای ساختمان سازان

 • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، روزنامه رسمی آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی و سوابق بیمه حتی اگر اختیاری باشد

مدارک شغلی برای کارمندان آزاد

 • سوابق بیمه، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و درآمد و تعداد روزهای مرخصی، و قرارداد کاری.

مدارک شغلی برای بازرگانان

 • کارت بازرگانی، روزنامه رسمی ،آگهی تاسیس، سوابق بیمه
 • گواهینامه فعالیت صنعتی

مدارک برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوق

***توجه: مدارک می بایستی به زبان مورد تایید سفارت ترجمه شود.

مدارک لازم ویزای شینگن می تواند با توجه به شرایط شخص متقاضی و کشور مورد تقاضا متفاوت باشد. شرکت سبزینه با تحلیل و بررسی شرایط متقاضی مدارک لازم ویزای شینگن را به متقاضی اعلام می نماید.

توجه فرمایید سفارت متوجه جعل مدارک شغلی خواهد شد و متقاضی را ریجکت و در لیست سیاه قرار خواهد داد.

لازم به ذکر می باشد چنانچه متقاضی از شرایط مناسب و مدارک لازم برخوردار باشد، اخذ ویزا هلند تضمینی خواهد شد.

 

 

 

مدت زمان بررسی و تایید ویزای هلند (ویزای هلند VFS)

مدت زمان بررسی و تایید ویزای هلند در VFS یا سفارت هلند از صفر تا صد حدود 1 ماه و نیم به طول می انجامد. البته بسته به میزان تقاضا و ازدحام نمی توان زمان دقیقی جهت انتظار برای وقت سفارت تعیین نمود. روند اخذ ویزای شینگن هلند از ابتدا شامل وقت سفارت، تکمیل فرم ویزا ، تهیه مدارک شغلی و بانکی و ترجمه آن ها توسط دارالترجمه ، ارائه مدارک به سفارت، انگشت نگاری و مصاحبه و در نهایت بررسی پرونده متقاضی در سفارت می باشد. بررسی مدارک متقاضی در سفارت حدود 15 تا 20 روز به طول می انجامد، و در طول این دوره پاسپورت متقاضی در سفارت باقی خواهد ماند.

مدت زمان اعتبار ویزای هلند چقدر است؟

مدت زمان اعتبار ویزای هلند معمولا 6 ماهه به مدت مجاز اقامت (Duration of Stay) نود روزه می باشد. ولی مدت اعتبار ویزای هلند برای ایرانیان متفاوت بوده، و از 1 ماه تا 6 ماه صادر می گردد. گاهی مدت مجاز اقامت نیز به تعداد روزهای سفر صادر می گردد. به عنوان مثال ممکن است ویزای توریستی هلند به مدت اعتبار 1 ماهه و مدت مجاز اقامت 7 روزه صادر گردد. در کل ثباتی در مدت اعتبار ویزا و مدت مجاز اقامت برای ایرانیان وجود ندارد.

قیمت و هزینه اخذ ویزای هلند به چه صورت است؟

قیمت و هزینه اخذ ویزای هلند 350 یورو برای ویزای سینگل هلند، و 450 یورو برای ویزای مولتی هلند می باشد. چنانچه مسافر تقاضای دعوتنامه داشته باشد بایستی جهت رزرو هتل اقدام نماید، و در آن صورت هزینه کل به صورت پکیج به ایشان اعلام می گردد. جهت کسب اطلاعات درباره هزینه ویزای هلند به همراه پکیج به صفحه تماس با ما مراجعه، و با کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمائید.

 

 

سفارت هلند در تهران

سفارت هلند در تهران واقع در تهران، فرمانیه، دیباجی شمالی، ارغوان غربی، پلاک 60 می باشد. ساعت کاری سفارت هلند از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 16 و در روزهای پنجشنبه 9 تا 1 می باشد.

اخذ ویزای هلند با آژانس هواپیمایی سبزینه

متقاضیان محترم ویزای هلند می توانند جهت مشاوره درباره شرایط و مدارک لازم ویزای هلند و قیمت ویزای شینگن هلند با کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند. خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل اخذ ویزای شینگن ، اخذ ویزای کانادا ، اخذ ویزای انگلیس، تکمیل فرم ویزا ، وقت سفارت ، پیکاپ ویزا ، رزرو بلیط هواپیما داخلی و خارجی و رزرو هتل داخلی و خارجی می باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs