جستجو در سایت
logo

اسپانیا کشوری است در اروپای غربی که با فرانسه و پرتغال همسایه است. این کشور به واسطه جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد، پس از فرانسه دومین کشور گردشپذیر جهان محسوب می شود. اسپانیا در زمینه اقتصاد نیز چهارمین رتبه را در حوزه اتحادیه اروپا دارد. در صورتی که قصد مهاجرت به این سرزمین را دارید، توصیه می کنیم با این مطلب از سبزینه در رابطه با شرایط اخذ ویزای اسپانیا همراه بوده و با خدمات آژانس سبزینه در رابطه با دریافت ویزای اسپانیا آشنا شوید.

انواع ویزای اسپانیا

انواع ویزای اسپانیا به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود، که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای کوتاه مدت اسپانیا

ویزای کوتاه مدت اسپانیا به دسته ای از ویزاها اطلاق می گردد که مدت اعتبار آن تا سقف 6 ماه و مدت مجاز اقامت آن تا سقف 3 ماه صادر می گردد. در ادامه به معرفی هر یک از ویزاهای کوتاه مدت اسپانیا خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا در واقع همان ویزای ویزای نوع D شینگن می باشد، که در دسته ویزاهای کوتاه مدت شینگن قرار خواهد گرفت. این نوع از ویزا جهت اهداف گردشگری و گاهاً درمان، چنانچه مدت مجاز اقامت درج شده در برچسب ویزا کافی باشد، اخذ می گردد. مدت اعتبار ویزای توریستی اسپانیا از نوع سینگل تا سقف 6 ماه و مدت مجاز اقامت آن تا سقف 3 ماه صادر می گردد. ولی برای ایرانیان، به علت تحولات و جریانات کشور ایران، مدت اعتبار و مدت مجاز اقامت به مقدار کمتری صادر می گردد. گاهاً شاهد صدور ویزای اسپانیا به مدت اعتبار 15 روز و مدت مجاز اقامت 7 روز بوده ایم.

چنانچه متقاضی از شرایط عالی، سابقه سفر درخشان و مدارک کامل برخوردار باشد، ویزای اسپانیا مولتی صادر می گردد. مدت اعتبار ویزای مولتی اسپانیا تاس سقف 5 سال صادر می گردد. ویزای مولتیپل اسپانیا به این معنی می باشد که متقاضی در مدت زمان اعتبار ویزای خود می تواند به هر تعداد سفر که مایل بود به خاک اسپانیا ورود و خروج کند. در مقابل، ویزای سینگل اسپانیا به این معنی می باشد که متقاضی تنها یک بار می تواند به خاک اسپانیا ورود کند و اعتبار ویزا پس از پایان سفر باطل می گردد.

ویزای توریستی اسپانیا بدون دعوتنامه

چنانچه جهت اخذ ویزای اسپانیا بدون دعوتنامه اقدام شود، می بایست نسبت به تهیه رزرو هتل خارجی اقدام نمود. در صورت عدم ارائه مدارک مبنی بر محل اقامت متقاضی در طول سفر، افسر ویزا پرونده متقاضی را ریجکت خواهد کرد. چنانچه متقاضی از شرایط مناسب و مدارک کامل، خصوصاً تمکن مالی و گردش حساب مناسب، برخوردار باشد نیازی به تهیه دعوتنامه از اسپانیا نخواهد بود.

ویزای توریستی اسپانیا با دعوتنامه

دعوتنامه از اقوام درجه یک در اسپانیا، چنانچه مدارک مالی دعوت کننده مناسب باشد، می تواند درصد موفقیت اخذ ویزای اسپانیا را افزایش دهد. البته دعوتنامه از اقوام درجه یک در حالتی که متقاضی از سابقه سفر مناسب و مدارک کامل برخوردار نباشد می تواند نتیجه عکس نیز داشته باشد، و افسر ویزا را مشکوک به عدم بازگشت متقاضی سازد. ارائه دعوتنامه در صورتی توصیه می شود که متقاضی از شرایط عالی و مدارک بسیار کامل برخوردار باشد، و افسر ویزا را متقاعد به بازگشت متقاضی به کشور خود سازد.

ویزای تجاری اسپانیا

ویزای تجاری اسپانیا به نوعی از ویزا گفته می شود که جهت اهداف تجاری (Business) اخذ می گردد. این اهداف می تواند شامل شرکت در یک جلسه یا عقد یک قرارداد بین دو شرکت ایرانی و اسپانیایی باشد. جهت اخذ ویزای تجاری اسپانیا می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه از یک شرکت در اسپانیا اقدام نمود. سپس بایستی مدارکی مبنی بر همکاری بین دو شرکت در ایران و اسپانیا تهیه گردد. جهت اخذ ویزا تجاری اسپانیا می بایست نسبت به دریافت وقت سفارت اسپانیا bls اقدام نمود.

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا به نوعی از ویزا اطلاق می گردد که جهت کار در اسپانیا (Work) اخذ می گردد. این نوع از ویزا تنها به افراد دارای تخصص و مهارت خاص تعلق می گیرد. جهت اخذ ویزای کاری اسپانیا می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه کاری از اسپانیا اقدام نموده، و سپس جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا bls اقدام نمود.

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا در واقع همان ویزای نوع D شینگن (ویزای ملی شینگن) می باشد، که جهت اهداف تحصیلی، کاری، درمانی یا هدفی معین اخذ می گردد. جهت اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا می بایست ابتدا نسبت به دریافت پذیرش تحصیلی از اسپانیا اقدام نمود. ارائه مدارک مالی جهت اثبات توانایی تأمین هزینه های زندگی و تحصیل، و همچنین مدارک مبنی بر محل اقامت دانشجو در طول تحصیل الزامی می باشد. بسته به نوع رشته مورد تقاضا، ویزای تحصیلی اسپانیا می تواند از دو نوع کوتاه مدت (کمتر از 90 روز) و بلند مدت (بیش از 90 روز) باشد.

ویزای ملاقات خانواده و دوستان اسپانیا

ویزای ملاقات خانواده و دوستان اسپانیا به نوعی از ویزا گفته می شود که جهت بازدید از خانواده در اسپانیا اخذ می گردد. جهت اخذ ویزای بازدید خانواده می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه از اقوام در اسپانیا اقدام نموده، سپس نسبت به اخذ ویزای توریستی اسپانیا یا همان Spain visitor visa که ویزای نوع C اسپانیا می باشد اقدام نمود.

ویزای ترانزیت فرودگاهی اسپانیا

ویزای ترانزیت فرودگاهی اسپانیا به نوعی از ویزا اطلاق می گردد که جهت توقف و تعویض پرواز در فرودگاه اخذ می گردد. دارنده این نوع از ویزا اجازه خروج از فرودگاه نخواهد داشت.

ویزای ورود مجدد اسپانیا

ویزای ورود مجدد اسپانیا یا ویزای بازگشت اسپانیا مخصوص افرادی است که مجوز اقامت دائم اسپانیا را دارند. چنانچه این افراد قصد بازگشت به اسپانیا داشته باشند ولی مجوز اقامت دائم اسپانیا آن ها مفقود، دزدیده یا اعتبار آن به پایان رسیده باشد، نیاز به اخذ ویزای بازگشت اسپانیا خواهند داشت.

اخذ ویزای اسپانیا تضمینی

 

ویزای اسپانیا BLS

ویزای اسپانیا BLS به معنی اخذ ویزای اسپانیا از طریق شرکت BLS تهران می باشد. در گذشته، جهت اخذ ویزا اسپانیا می بایست به دفتر کنسولگری سفارت اسپانیا در تهران مراجعه می نمود، ولی امروزه مسئولیت امور مربوط به خدمات ویزای اسپانیا از جمله رزرو وقت سفارت اسپانیا ، دریافت مدارک، بررسی مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه ویزای اسپانیا به شرکت bls اسپانیا در تهران واگذار شده است. شرکت خدمات BLS International ، یک شرکت متعلق به کشور هند می باشد، که به عنوان نماینده رسمی دولت اسپانیا برای امور اخذ ویزا در کشورهای مختلف برگزیده شده است.

چگونه ویزای اسپانیا بگیریم؟

جهت اخذ ویزای اسپانیا می بایست ابتدا نسبت به دریافت وقت سفارت اسپانیا از طریق وب سایت شرکت bls اسپانیا اقدام نمود. جهت دریافت وقت در این سایت می بایست نسبت به تکمیل فرم درخواست ویزای اسپانیا و درج اطلاعات هویتی و نوع ویزای درخواستی اقدام نمود. پس از طی نمودن این مراحل متقاضی می بایست در روز معین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به مرکز bls اسپانیا در تهران مراجعه نماید. سپس مدارک متقاضی بررسی شده و پس از چند هفته جواب ویزای اسپانیا مشخص خواهد شد.

هر گونه خطا در فرایند اخذ ویزای اسپانیا منجر به ریجکتی ویزای اسپانیا خواهد شد. لذا توصیه می شود پیش از اقدام جهت اخذ ویزا، از مشاوره کارشناسان مجرب آژانس مسافرتی سبزینه بهره مند شوید.

 

گرفتن ویزا اسپانیا تضمینی

 

مراحل دریافت ویزای اسپانیا

مراحل دریافت ویزای اسپانیا از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه به شرح ذیل می باشد:

 1. تحلیل و بررسی شرایط و مدارک متقاضی و اعلام درصد شانس ویزای اسپانیا
 2. ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت اسپانیا در BLS تهران
 3. ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک لازم برای ویزای اسپانیا
 4. تهیه مدارک جهت ارائه به شرکت BLS اسپانیا در تهران
 5. ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز انگشت نگاری
 6. مراجعه حضوری به شرکت BLS جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری
 7. انتظار تا زمان دریافت جواب ویزای اسپانیا

 

شرایط دریافت ویزای اسپانیا

 

شرایط اخذ ویزای اسپانیا چیست؟

شرایط اخذ ویزای اسپانیا و مدارک مورد نیاز به شرح ذیل می باشد:

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا به شرح ذیل می باشد.

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای اسپانیا (شامل تاریخ ورود و خروج به اسپانیا، نوع ویزای درخواستی، منابع مالی جهت تأمین هزینه های سفر ، مشخصات همراه ، مشخصات میزبان در اسپانیا (در صورت وجود دعوتنامه)، برنامه سفر)
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • اصل گذرنامه جدید (با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی گذرنامه قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزا های شنگن در گذشته)

*توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان (خصوصاً کشورهای شنگن) یکی از عوامل متقاعد کننده افسر ویزا در اثبات توریست بودن متقاضی و بازگشت او به ایران پس از پایان سفر می باشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 35 در 45 میلیمتر ، رنگی ، زمینه سفید ، تمام رخ ، 70% زوم چهره ، بدون روتوش
 • گردش حساب بانکی (3 ماهه حساب جاری) با حداقل 80 میلیون تومان (توجه: گردش حساب می بایست دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت ها و واریزی ها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای افسر ویزا وجود نداشته باشد.)

*توضیحات: نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار حساب بانکی تاثیر گذار می باشند. بایستی توجه داشت که از واریز مبالغ سنگین به یک حساب مرده پرهیز کرد. توصیه می شود تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا از برداشت بیش از 30 درصد موجودی حساب خودداری نمود، زیرا احتمال استعلام شرکت BLS یا سفارت از بانک وجود دارد.

 • ارائه سپرده بانکی (در صورت وجود)
 • تمکن مالی (ذکر موجودی به یورو)
 • سند ملک (درصورت وجود)

*توضیحات:

–  ارائه سند ملکی جهت اخذ ویزای اسپانیا الزامی نمی باشد، اما درصد موفقیت اخذ ویزای اسپانیا را افزایش خواهد داد.

–  ارائه سند شریکی بلامانع می باشد.

–  ارائه مبایعه نامه (با کد رهگیری) نیز بلامانع می باشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر هجده سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری یا حکم حضانت فرزند الزامی می باشد.
 • رزرو پرواز (رفت و برگشت). *توجه فرمائید رزرو های جعلی منجر به ریجکتی ویزای اسپانیا خواهد شد.
 • خرید بیمه مسافرتی فردی یا جمعی برای کل مدت سفر با حداقل پوشش بیمه به مبلغ 30000 تا 50000 یورو. *شرکت بیمه گذار نیز می بایست در کشور مورد تقاضای ویزا نمایندگی داشته باشد. متقاضیان می توانند جهت دریافت آنلاین بیمه مسافرتی از طریق سایت آژانس هواپیمایی سبزینه اقدام نمایند.
 • رزرو هتل (برای تمام شب های اقامت) ، یا اصل دعوتنامه با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. *لازم به ذکر می باشد رزرو جعلی منجر به ریجکت شدن ویزای اسپانیا خواهد شد.

مدارک لازم برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی لازم برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر تاریخ شـروع به خدمت ، تاریخ اعتبار قرارداد کاری ، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی ، حقوق ماهانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (بر روی سربرگ شرکت) به همراه تاریخ ، شماره ، امضا مدیر عامل و مهر شرکت ، آگهی تاسیس ، آگهی آخرین تغییرات ، فیش حقوقی 3 ماه آخر ، لیست بیمه 3 ماه آخر (در صورت وجود)

مدارک شغلی لازم برای پزشکان

 • پروانه طبابت، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب (پروانه بهره برداری)، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای دارندگان شرکت

 • آگهی تأسیس، آگهی آخرین تغییرات، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت (که درآمد و سمت در آن لحاظ شود.)

مدارک شغلی لازم برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی لازم برای ساختمان سازان

 • قرارداد کاری، معرفی نامه، جواز ساخت، آگهی تاسیس شرکت و یا کارت نظام مهندسی، سوابق بیمه (حتی اگر اختیاری باشد)

مدارک شغلی لازم برای کارمندان آزاد

 • قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی، درآمد و تعداد روزهای مرخصی، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای بازرگانان

 • کارت بازرگانی، آگهی تأسیس، سوابق بیمه
 • گواهی نامه فعالیت صنعتی

مدارک لازم برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوقی

*توجه: تمامی مدارک می بایست به زبان مورد تأیید سفارت ترجمه شود.

مدارک مورد نیاز برای ویزا شینگن می تواند با توجه به شرایط متقاضی، زمان های مختلف و کشور مورد تقاضا متفاوت باشد. آژانس مسافرتی سبزینه با تحلیل و بررسی شرایط متقاضی، مدارک لازم ویزای شنگن را به متقاضی اعلام می نماید.

توجه فرمائید سفارت در صورت مشاهده هر گونه جعل، ویزای متقاضی را ریجکت کرده و متقاضی را در لیست سیاه قرار خواهد داد. در صورت مناسب بودن شرایط و تکمیل بودن مدارک متقاضی، اخذ ویزای شینگن اسپانیا تضمینی خواهد شد. شرایط متقاضی به معنی وضعیت تأهل (ترجیحاً متأهل)، شرایط سنی (ترجیحاً بالای 30 سال) و سابقه سفر (تراول هیستوری) می باشد.

نحوه دریافت و مراحل صدور ویزای اسپانیا

نحوه دریافت  و مراحل صدور ویزای اسپانیا به ترتیب به شرح ذیل می باشد:

ابتدا جهت تعیین وقت سفارت اسپانیا در BLS تهران اقدام می شود.

سپس متقاضی به همراه مدارک لازم جهت انگشت نگاری به دفتر BLS اسپانیا در تهران مراجعه می نماید.

سپس مدارک متقاضی در دفتر BLS تهران بررسی شده، و نتیجه ویزای اسپانیا پس از حدود 2 هفته کاری مشخص خواهد شد.

مدت زمان بررسی و تایید ویزای اسپانیا

مدت زمان بررسی و تایید ویزای اسپانیا با توجه به میزان شلوغی و تقاضا متفاوت می باشد. در حال حاضر مدت زمان بررسی مدارک متقاضی در دفتر BLS اسپانیا در تهران از زمان انگشت نگاری حدود 2 هفته کاری می باشد. مدت زمان انتظار برای وقت سفارت از زمان درخواست 2 الی 3 روز می باشد.

پیگیری ویزای اسپانیا

پیگیری ویزای اسپانیا از طریق پل ارتباطی آژانس سبزینه و سفارت اسپانیا امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند جهت آگاهی از پروسه کاری و مراحل طی شده با کارشناسان آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

بررسی ریجکت شدن ویزای اسپانیا

پس از اعلام ریجکتی ویزا اسپانیا می بایست ابتدا نسبت به آگاهی از دلیل یا دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا اقدام نمود. علت ریجکتی ویزای اسپانیا در برگه ای به نام برگه ریجکتی در روز تحویل گذرنامه به متقاضی تحویل داده می شود. پس از تحویل برگه ریجکتی می بایست نسبت به تنظیم نامه اعتراض به ریجکتی ویزای اسپانیا با فرم و محتوای استاندارد اقدام نمود. اطلاعات ذیل پیش از آغاز متن بایستی در آغاز نامه درج شوند.

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • محل تولد
 • شماره پاسپورت
 • آدرس پستی
 • ایمیل
 • تاریخ ریجکتی ویزا اسپانیا
 • علت ریجکت شدن ویزای اسپانیا (که در نامه ریجکتی درج شده است.)

همه ریجکتی ها به این علت می باشد که افسر ویزا متقاعد به بازگشت متقاضی به کشور خود نشده است. دلایل قانع نشدن افسر ویزا می تواند شامل موارد ذیل باشد:

 • عدم ارائه برنامه سفر شفاف و دقیق
 • عدم ارائه رزرو هتل یا مدارک دیگر مبنی بر محل اقامت در طول سفر
 • عدم ارائه رزرو پرواز
 • عدم ارائه مدارک مالی مناسب (تمکن مالی و گردش حساب) جهت اثبات توانایی تامین هزینه های سفر
 • عدم ارائه مدارک مبنی بر وابستگی ها در ایران (شامل پیوند های خانوادگی، گواهی اشتغال به کار، آگهی تأسیس شرکت، سند ملک یا هر مدرک دیگری که نشان دهنده وابستگی ها در ایران و بازگشت به کشور باشد)
 • سابقه سفر نامناسب (تراول هیستوری)
 • ارائه پاسپورت مخدوش یا آسیب دیده
 • ارائه مدرک جعلی

زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا

زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا با توجه به میزان تقاضا و شلوغی متفاوت می باشد. در حال حاضر مدت زمان بررسی مدارک متقاضی در شرکت BLS اسپانیا از زمان انجام انگشت نگاری حدود 2 هفته کاری می باشد. مدت زمان انتظار برای وقت دهی سفارت از زمان درخواست وقت سفارت 2 الی 3 روز می باشد.

قیمت و هزینه صدور ویزای اسپانیا به چه صورت است؟

قیمت و هزینه صدور ویزای اسپانیا 350 یورو می باشد. جهت آگاهی از تعرفه خدمات ویزا به صورت جداگانه و تفکیک شده با آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمائید.

 

هزینه ویزای اسپانیا

 

ویژگی های عکس ویزای اسپانیا

ویژگی های عکس ویزای اسپانیا به شرح ذیل می باشد:

ویژگی های عکس ویزای اسپانیا

 

توضیحات تصویر فوق:

 • عکس مربوط به 6 ماه اخیر باشد.
 • عرض عکس 35 تا 40 میلیمتر باشد.
 • صورت می بایست 70 تا 80 درصد فضای عکس را به خود اختصاص دهد. بالای شانه ها نیز می بایست کمی نمایان باشد.
 • عکس می بایست شفاف و فوکوس شده باشد. عکس های تار یا کدر مورد قبول شرکت BLS اسپانیا نمی باشد.
 • عکس می بایست بدون خط خوردگی یا تاخوردگی باشد.

 

ویژگی های عکس ویزا اسپانیا

 

توضیحات تصویر فوق:

 • نگاه متقاضی می بایست مستقیم به لنز دوربین باشد.
 • رنگ پوست و تن عکس می بایست طبیعی باشد.
 • روشنایی و کنتراست عکس می بایست تنظیم باشد.
 • پرینت عکس می بایست با رزولوشن بالا و بر روی کاغذ با کیفیت باشد.
 • عکس می بایست بر روی کاغذ مخصوص عکس پرینت گرفته شود.

 

ویژگی عکس ویزای اسپانیا

 

توضیحات تصویر فوق:

 • چشم می بایست در حالت باز و واضح باشد، و توسط مو ها پوشانده نشده باشد.
 • صورت می بایست بدون زاویه و عمود بر لنز دوربین باشد، و دو چشم در یک خط صاف قرار گیرد.
 • زمینه عکس می بایست سفید باشد.
 • عکس می بایست با فلش گرفته شده باشد، و بدون سایه صورت و بازتاب فلش در پوست باشد. چشمان نباید قرمز باشد.

 

عکس ویزای اسپانیا

 

توضیحات تصویر فوق:

 • در صورت عینکی بودن، می بایست از بازتاب نور فلش در شیشه عینک خودداری نمود.
 • در صورت امکان، از پوشیدن عینک با فریم ضخیم خودداری نمایید.
 • فریم عینک نباید باعث پوشانده شدن چشم بشود.
 • پوشش سر مجاز نمی باشد (به غیر از موارد مذهبی). در صورت محجبه بودن، صورت می بایست از پایین چانه تا بالای پیشانی و از لبه سمت چپ تا لبه سمت راست کاملاً مشخص باشد.

 

عکس ویزا اسپانیا

 

توضیحات تصویر فوق:

 • در عکس می بایست تنها خود متقاضی حضور داشته باشد. به عنوان مثال عکس کودک به همراه مادر نباشد.
 • در پشت متقاضی نباید صندلی یا لوازم دیگر قرار داشته باشد، و زمینه می بایست کاملاً یک دست و روشن باشد.
 • دهان می بایست به حالت بسته بوده، و عضلات صورت آزاد باشد.

 

سفارت اسپانیا در ایران

سفارت اسپانیا در ایران واقع در تهران، دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، خیابان عباس اسدی، پلاک 10 می باشد. روزهای کاری سفارت اسپانیا در تهران یکشنبه تا پنجشنبه می باشد.

ادرس bls اسپانیا

آدرس BLS اسپانیا در تهران واقع در خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش نارنجستان چهرم، پلاک 1، مجتمع تجاری آرتمیس، طبقه دوازدهم می باشد.

 اخذ ویزای اسپانیا با آژانس هواپیمایی سبزینه

خدمات ویزای اسپانیا شامل اخذ ویزا اسپانیا ، اخذ وقت سفارت اسپانیا ، تکمیل فرم ویزای اسپانیا ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک لازم ویزای اسپانیا (به خصوص مدارک مالی)، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز انگشت نگاری، تنظیم برنامه سفر جهت ارائه به سفارت می باشد.

آژانس سبزینه در ابتدا با بررسی مدارک و شرایط فعلی متقاضی، درصد شانس ویزای اسپانیا را برآورد می کنند. چنانچه متقاضی از مدارک کافی و شرایط مناسب برخوردار نباشد، آژانس سبزینه از عقد قرارداد با متقاضی خودداری می نماید.

لازم به ذکر می باشد خدمات فوق به صورت جداگانه و تفکیک شده نیز ارائه می گردد.

متقاضیان می توانند جهت مشاهده ویزاهای اخذ شده توسط آژانس سبزینه، بر روی لینک اینستاگرام واقع در فوتر پایین صفحه کلیک نمایند.

متقاضیان می توانند از طریق تماس با کارشناسان سبزینه نسبت به دریافت ویزای اسپانیا اقدام نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs