جستجو در سایت

وقت سفارت اتریش

logo

وقت سفارت اتریش vfs

وقت سفارت اتریش vfs به معنی تعیین وقت قبلی از دفتر vfs اتریش در میدان هروی جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری می باشد.دفتر vfs گلوبال یا وی اف اس گلوبال مرکزی می باشد که به عنوان نماینده سفارت اتریش، مسئولیت خدمات سفارت از جمله تحویل مدارک و انگشت نگاری را بر عهده گرفته است. متقاضیان جهت وقت سفارت، ارائه مدارک و انگشت نگاری بایستی به مرکز vfs اتریش در تهران واقع در میدان هروی مراجعه نمایند.

 

 

متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت سفارت با اطمینان کامل از طریق کارشناسان مجرب آژانس سبزینه اقدام نمایند. آژانس هواپیمایی سبزینه با بیست و یک سال سابقه در زمینه گردشگری و اخذ روادید آماده ارائه خدمات ویزا از جمله اخذ ویزای اتریش ، تعیین وقت سفارت اتریش ، تکمیل فرم درخواست ویزای اتریش ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک (به ویژه مدارک مالی) و برنامه سفر دقیق جهت ارائه به سفارت، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت، همراهی متقاضی در روز وقت سفارت جهت ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه ، خرید آنلاین بلیط هواپیما ، رزرو هتل با کارت اعتباری بین المللی و خرید آنلاین بیمه مسافرتی در سایت سبزینه جهت ارائه به سفارت می باشد.

خدمات فوق به صورت جدا و تفکیک شده نیز به متقاضیان ارائه می گردد.

لازم به ذکر می باشد در حال حاضر نیازی به مصاحبه سفارت اتریش در vfs نمی باشد. پیش از این مصاحبه ویزای اتریش در سفارت اتریش انجام می پذیرفت.

جهت اخذ وقت سفارت اتریش و همچنین دریافت مشاوره در خصوص شرایط و مدارک لازم با شماره 09121717717 تماس حاصل فرمایید.

نحوه گرفتن و مراحل تعیین وقت سفارت اتریش

نحوه گرفتن و مراحل تعیین وقت سفارت اتریش ابتدا از دانلود فرم درخواست ویزای اتریش در سایت vfs گلوبال اتریش آغاز می شود. سپس بایستی نسبت به تکمیل فرم درخوست ویزا اتریش با ذکر اطلاعات شخصی، شماره گذرنامه، تاریخ انقضای گذرنامه، نوع ویزای درخواستی، مدت اقامت و برنامه سفر و اطلاعات دعوتنامه (در صورت وجود) اقدام نمود. چنانچه جهت ویزای تحصیلی اتریش یا اقامت بیش از 6 ماه در اتریش اقدام می شود، بایستی در فرم درخواست ویزا عبارت وقت مصاحبه جهت اقامت (Aufenthalt) ذکر شود.

پس از تعیین وقت سفارت، بایستی در زمان معین شده توسط مرکز vfs گلوبال جهت ارائه مدارک لازم و انگشت نگاری به دفتر vfs اتریش واقع در تهران، میدان هروی، خیابان گلستان پنجم، مرکز خرید هروی سنتر، طبقه 4 مراجعه نمود.

به دلیل گسترده و پیچیده بودن مراحل اخذ ویزا اتریش و جهت پیشگیری از هر گونه اشتباهاتی که منجر به ریجکتی ویزای اتریش می شود، توصیه می شود پیش از اقدام جهت اخذ ویزای اتریش، ابتدا از مشاوره با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه بهره مند شوید.

 

 

 

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اتریش

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اتریش از طریق آژانس مسافرتی سبزینه به شرح ذیل می باشد:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولید
 • جنسیت
 • ملیت
 • تصویر گذرنامه
 • آدرس و کد پستی
 • آدرس ایمیل
 • شماره موبایل
 • تاریخ سفر
 • برنامه سفر
 • نوع ویزای درخواستی
 • ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)

 

در واقع جهت تعیین وقت سفارت اتریش نیازی به ارائه مدارکی همچون گذرنامه، مدارک مالی، مدارک شغلی و … نمی باشد. ارائه اینگونه مدارک تنها در روز مراجعه حضوری به vfs اتریش در هروی سنتر می باشد.

مدارک لازم جهت ارائه حضوری به vfs اتریش شامل:

 • فرم پر شده درخواست ویزای اتریش (شامل تاریخ ورود و خروج به اتریش، نوع ویزای درخواستی، منابع مالی جهت تأمین هزینه های سفر، مشخصات همراه، مشخصات میزبان در اتریش (در صورت دعوتنامه)، برنامه سفر)
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • اصل گذرنامه جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی گذرنامه قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته)

*توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان (خصوصاً کشورهای شینگن) یکی از عوامل متقاعد کننده افسر ویزا در اثبات توریست بودن متقاضی و بازگشت وی به کشور خود پس از پایان سفر می باشد. متقاضیان می توانند جهت کسب مشاوره در خصوص نحوه تقویت تراول هیستوری (سابقه سفر) با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 35 در 45 میلیمتر، رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، 70% زوم چهره، بدون روتوش
 • پرینت گردش حساب بانکی (پرینت سه ماهه حساب جاری) با حداقل 80 میلیون تومان (توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی باشد و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریزی ها با مبالغ بالا و غیر طبیعی بدون دلیل قانع کننده برای افسر ویزا وجود نداشته باشد.)

*توضیحات: نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش حساب تأثیرگذار می باشند. بایستی توجه داشت از واریز مبالغ سنگین به یک حساب مرده پرهیز کرد. تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از 30 درصد موجودی حساب را برداشت کرد، زیرا احتمال استعلام سفارت یا vfs از بانک وجود خواهد داشت.

 • تمکن مالی و ذکر موجودی (به یورو)
 • ارائه پرینت سپرده بانکی (در صورت وجود)
 • سند ملکی (درصورت وجود)

*توضیحات:

- ارائه سند ملکی جهت اخذ ویزای اتریش اجباری نمی باشد، ولی درصد اخذ ویزای اتریش را افزایش خواهد داد.

- ارائه سند شریکی بلامانع می باشد.

- ارائه مبایعه نامه با کد رهگیری نیز بلامانع می باشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر هجده سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین)، ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی می باشد.
 • رزرو بلیت هواپیما رفت و برگشت به کشور مورد تقاضا. توجه فرمائید رزروهای جعلی منجر به ریجکتی ویزای اتریش خواهند شد.
 • دریافت بیمه مسافرتی فردی یا جمعی برای کل مدت سفر، با حداقل پوشش بیمه به مبلغ 30000 تا 50000 یورو. *شرکت بیمه گذار نیز بایستی در کشور مورد تقاضای ویزا نمایندگی داشته باشد. متقاضیان می توانند جهت خرید بیمه مسافرتی آنلاین از طریق سایت سبزینه اقدام نمایند.
 • رزرو هتل خارجی (تأییدیه رزرو هتل) برای تمام شب های اقامت، یا اصل دعوتنامه شخص دعوت کننده با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. *واچرهای جعلی منجر به ریجکتی ویزای اتریش خواهند شد. توجه نمائید در صورت اقدام به اخذ ویزای شینگن اتریش توسط آژانس مسافرتی سبزینه، دعوتنامه رسمی به متقاضی تعلق خواهد گرفت.

مدارک لازم برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی لازم برای کارمندان (بخش خصوصی یا دولتی)

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر تاریخ شـروع به خدمت، تاریخ اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی و حقوق ماهانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) به همراه تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از آگهی تاسیس شرکت و آگهی آخرین تغییرات + فیش حقوقی سه ماه آخر + لیست بیمه سه ماه آخر (در صورت وجود)

مدارک شغلی لازم برای پزشکان

 • پروانه طبابت، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب (پروانه بهره برداری)، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای دارندگان شرکت

 • آگهی تاسیس شرکت، آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی، اساسنامه، معرفی نامه از شرکت (که درآمد و سمت لحاظ شود.)

مدارک شغلی لازم برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی لازم برای ساختمان سازان

 • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی، سوابق بیمه (حتی اگر اختیاری باشد)

مدارک شغلی لازم برای کارمندان آزاد

 • معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی، درآمد و تعداد روزهای مرخصی، قرارداد کاری، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای بازرگانان

 • آگهی تاسیس شرکت، کارت بازرگانی، سوابق بیمه
 • گواهی نامه فعالیت صنعتی

مدارک لازم برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوقی

*توجه: همه مدارک می بایست به زبان مورد تایید سفارت ترجمه شوند.

مدارک لازم ویزای شنگن می تواند با توجه به شرایط متقاضی، زمان های مختلف، جریانات و تحولات و سختگیری کشور مورد تقاضا متفاوت باشد. شرکت سبزینه با تحلیل و بررسی شرایط متقاضی، مدارک لازم ویزای شینگن مختص هر شخص را اعلام می نماید.

توجه فرمائید سفارت متوجه هر گونه جعل مدارک خواهد شد و ویزای متقاضی را ریجکت کرده و در لیست سیاه قرار خواهد داد. در صورت مناسب بودن شرایط متقاضی و تکمیل بودن مدارک وی، اخذ ویزای شینگن اتریش تضمینی خواهد شد. شرایط متقاضی شامل سن (ترجیحاً بالای 30 سال) و وضعیت تاهل (ترجیحاً متأهل) می باشد.

لیست مدارک فوق به معنی الزامی بودن ارائه همه مدارک به سفارت یا vfs نمی باشد. متقاضیان می توانند جهت آگاهی از مقدار مدارک لازم جهت ارائه به سفارت یا vfs اتریش از مشاوره با کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه بهره مند شوند.

مدت زمان وقت سفارت اتریش

مدت زمان وقت سفارت اتریش با توجه به میزان شلوغی و تقاضا متفاوت می باشد، و نمی توان زمان دقیقی برای مدت زمان انتظار وقت سفارت اتریش تعیین نمود. کارشناسان ما در جواب به این سوال متداول که وقت سفارت اتریش چقدر طول می کشد با توجه به میزان تقاضای کنونی، یک بازه زمانی بین 1 الی 4 هفته ارائه می دهند.

 

 

وقت سفارت اتریش در تهران

وقت سفارت اتریش در تهران توسط vfs گلوبال واقع در میدان هروی ارائه می گردد. پیش از این مکان انگشت نگاری و وقت سفارت اتریش پالادیوم واقع در زعفرانیه بوده است، که به دلیل اجاره های سنگین به مکان جدید انتقال یافته است.

متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت سفارت اتریش مدارک خود را به آژانس سبزینه ارسال نموده، و از مشاوره و خدمات ویزای سبزینه نیز بهره مند شوند.

سفارت اتریش در تهران

سفارت اتریش در تهران واقع در خیابان نیاوران، خیابان باهنر، خیبان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 8 می باشد. این سفارت به امور اقامت اتریش و تحصیل در اتریش رسیدگی می نماید. متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی اتریش و یا اخذ اقامت اتریش جهت ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه بایستی به سفارت اتریش مراجعه نمایند.

متقاضیان ویزای توریستی اتریش ، ویزای کاری اتریش و ویزای ملاقات خانواده و دوستان اتریش بایستی جهت تعیین وقت سفارت، ارائه مدارک و انگشت نگاری به دفتر vfs global هروی سنتر مراجعه نمایند.

سفارت اتریش vfs

سفارت اتریش vfs به دفتر vfs گلوبال اشاره دارد، که مسئولیت اخذ ویزا و امور اداری از سفارت اتریش به این مرکز (به عنوان نماینده رسمی دولت اتریش) واگذار شده است. دفتر vfs گلوبال واقع در تهران، میدان هروی، خیابان گلستان پنجم، مرکز خرید هروی سنتر، طبقه 4 می باشد. متقاضیان بایستی جهت تعیین وقت سفارت، ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه به این مرکز مراجعه نمایند.

هزینه وقت سفارت اتریش

هزینه وقت سفارت اتریش توسط آژانس مسافرتی سبزینه 190،000 تومان می باشد. متقاضیان جهت تعیین وقت سفارت می توانند مدارک خود را به آژانس سبزینه ارسال نموده، و از مشاوره کامل در خصوص تهیه مدارک لازم (به خصوص مدارک مالی)، بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت، دریافت برنامه سفر دقیق و دیگر خدمات ویزا سبزینه بهره مند شوند.

خرید وقت فوری و تضمینی سفارت اتریش با سبزینه

خرید وقت فوری و تضمینی سفارت اتریش با سبزینه به همراه تکمیل فرم ویزای شینگن اتریش، مشاوره کامل در خصوص تهیه مدارک و همراهی متقاضی در روز وقت سفارت امکان پذیر می باشد.

متقاضیان می توانند با ارسال مدارک لازم از کلیه یا برخی خدمات ویزای سبزینه بهره مند شوند، و از طی شدن صحیح روند اخذ ویزا توسط کارشناسان مجرب سبزینه اطمینان حاصل نمایند.

وقت سفارت اتریش تحصیلی

وقت سفارت اتریش تحصیلی از طریق مرکز vfs اتریش امکان پذیر نمی باشد، و متقاضیان می بایست جهت انجام امور مربوط به اخذ ویزای تحصیلی مستقیماٌ به سفارت اتریش واقع در خیابان نیاوران، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 6 و 8 مراجعه نمایند. لازم به ذکر می باشد جهت اقدام برای ویزای تحصیلی می بایست ابتدا نسبت به تهیه پذیرش تحصیلی از اتریش اقدام نمود.

وقت تجاری سفارت اتریش

متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت تجاری سفارت اتریش از طریق آژانس مسافرتی سبزینه مدارک خود را به کارشناسان ما ارائه نموده، و در روز تعیین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به دفتر vfs هروی سنتر در تهران مراجعه نمایند.

وقت توریستی سفارت اتریش

متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت توریستی سفارت اتریش از طریق آژانس سبزینه مدارک خود را به کارشناسان ما ارائه نموده، و در روز معین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به دفتر vfs میدان هروی در تهران مراجعه نمایند.

وقت خانوادگی سفارت اتریش

وقت خانوادگی سفارت اتریش در حال حاضر مقدور نمی باشد، و هر فرد از اعضای خانواده می بایست به صورت جداگانه نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام نمایند. البته علی رغم اقدام جداگانه، وقت ملاقات سفارت در یک روز و ساعت یکسان برای همه اعضای خانواده تعیین می گردد. متقاضیان می توانند جهت تعیین وقت سفارت اتریش از طریق آژانس سبزینه مدارک خود را به صورت جداگانه به کارشناسان ما ارائه نموده، و در روز تعیین شده به دفتر vfs اتریش در تهران مراجعه نمایند.

 

 

خدمات ویزای آژانس هواپیمایی سبزینه در حوزه کشور اتریش شامل اخذ ویزای اتریش ، تکمیل فرم درخواست ویزای اتریش ، اخذ وقت سفارت اتریش ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک لازم (به خصوص مدارک مالی)، ارائه برنامه سفر برای سفارت ، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز انگشت نگاری، صدور بلیط هواپیما ، رزرواسیون هتل خارجی و بیمه مسافرتی جهت ارائه به سفارت می باشد.

متقاضیان می توانند جهت کسب مشاوره در خصوص خدمات فوق با کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs