جستجو در سایت
logo

تورهای نوروز 1402

تورهای خارجی نوروز 1402

تورهای خارجی نوروز 1402 از هم اکنون در آژانس مسافرتی سبزینه قابل پیش فروش می باشد. مسافران می توانند جهت مشاوره انتخاب تور نوروز 1402 مورد نظر با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است کارشناسان ما شما را در انتخاب مقصد و هتل و همچنین تحلیل و بررسی مزایا و معایب تورهای مختلف یاری خواهند رساند.

در ادامه می توانید تور مورد نظر خود را بیابید، و بر روی آن کلیک نمایید. آژانس مسافرتی سبزینه با بیش از 20 سال سابقه در عرصه گردشگری و برگزاری تور به صورت مستقیم بهترین انتخاب و خدمات را پیش روی مسافران گرامی خواهند گذاشت.

آفر تور های نوروزی ارزان و لحظه آخری

 

تور لحظه آخری نوروز 1401

پیش فروش تورهای نوروزی در برخی مسیرها از اواخر دی ماه آغاز می شود. لازم به ذکر است قیمت تورهای نوروزی برای همه مسیرها تا اواسط بهمن به صورت کامل ارائه می گردد. تور لحظه آخری نوروز همیشه به معنای ارزان بودن نیست، زیرا در صورت تقاضای بالا در اواخر ماه اسفند قیمت تور نوروز به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. در صورت تقاضای کم قیمت تور نوروز در اواخر اسفند کاهش خواهد یافت، و تنها در این صورت می توان از عبارت تور لحظه آخری برای آن استفاده نمود.

چنانچه برنامه تعطیلات عید برای مسافران از اهمیت بالایی برخوردار باشد، توصیه می شود در ماه بهمن نسبت به خریداری تور نوروز 01 اقدام نمایند. در غیر این صورت چنانچه برنامه داشتن در تعطیلات نوروز برایتان اهمیت ندارد، می توانید تا اواسط اسفند صبر کرده، و پس از کاهش قیمت ها نسبت به خریداری آن اقدام نمایید.

ارزانترین تور نوروز 1402

ارزانترین تور نوروز 1402 به ترتیب شامل باکو، استانبول، آنتالیا، دبی، مالزی و پوکت خواهد بود. شما می توانید جهت مشاهده پکیج ها و نرخ ها بر روی کشور مورد نظر در پایین این صفحه کلیک نمایید. لازم به ذکر است قیمت ها هر روز به روز رسانی شده، و تضمینی در ثبات قیمت ها نمی باشد. آژانس مسافرتی سبزینه به عنوان مجری مستقیم تور نوروز 1402 با بهترین هتل ها و کارگزاری های تور قرارداد دارد. همچنین سبزینه با چارتر پروازهای نوروزی کمترین نرخ پرواز نوروز 1402 را به مسافران گرامی ارائه می دهد. متقاضیان می توانند با مقایسه قیمت ها با سایر آژانس ها (از طریق استعلام تلفنی) از ارزانترین قیمت تور نوروز 01 اطمینان حاصل فرمایند.

آفر تور نوروزی ارزان و لحظه آخر

 

هزینه و قیمت تور نوروز 1402

هزینه و قیمت تور نوروز 1402 به علت نواسانات نرخ ارز و رقابت ناسالم موجود در میان چارترکنندگان تنها از راه تلفنی قابل استعلام می باشد. البته این به این معنی نمی باشد که هزینه و قیمت تور نوروز 1402 که در پکیج تورهای سبزینه درج شده است صحیح نمی باشد، بلکه ممکن است قیمت های پکیج با تفاوت اندکی در حد چند صد هزار تومان از آنچه در تماس تلفنی استعلام گرفته می شود متفاوت باشد.

پیش فروش تور نوروز 1402

پیش فروش تور نوروز 1402 از اواخر دی ماه تا اواخر بهمن آغاز می شود. لازم به ذکر است در اسفند ماه احتمال تکمیل ظرفیت برای برخی مسیرها وجود دارد. به علت نواسانات نرخ ارز و رقابت در میان چارترکنندگان توصیه می شود جهت آگاهی از آخرین تغییرات قیمتی با شرکت سبزینه تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجرب ما شما را در انتخاب مسیر و بهترین هتل ها یاری خواهند نمود.

خرید تور نوروز 1402 با سبزینه

خرید تور نوروز 1402 با سبزینه از اواخر دی تا اواسط اسفند امکان پذیر می باشد. کارشناسان ما با حوصله و شکیبایی به مسافران گرامی در انتخاب مسیر و هتل مشاوره ارائه خواهند نمود. سبزینه به عنوان مجری مستقیم تورهای نوروزی از سال 1377 بهترین و ارزانترین تور نوروز 1402 را به مسافرین گرامی ارائه می دهند. متقاضیان می توانند جهت مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری با آژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است کارشناسان مجرب ما در تحلیل و بررسی هتل ها و برنامه سفر به صورت کامل به مسافرین گرامی مشاوره ارائه خواهند نمود.

در آخر می بایست به این نکته توجه نمود که هزینه یک تور کامل شامل هزینه ویزا، هتل، و پرواز خواهد بود. در این میان مسافران از ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، و در برخی تورها گشت شهری بهره مند خواهند شد. متقاضیان گرامی می توانند جهت آگاهی از آخرین تغییرات قیمتی با اژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs