جستجو در سایت

تور اوکراین

logo

قیمت تور اوکراین لحظه آخری

اوکراین از حیث جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار غنی و زیبا می باشد، بنابراین در طول مدت اقامت خود در این منطقه زیبا همواره برنامه روزانه متفاوتی برای بازدید از جاذبه ها وجود دارد. استفاده از تور لحظه آخری اوکراین وابسته به این می باشد که پروسه ویزا طی شده باشد، بنابراین می بایست حداقل 1 ماه پیش از سفر اقدامات لازم را جهت دریافت ویزا  به انجام رسانیده باشید. جالب است بدانید که اوکراین جز کم هزینه ترین کشورهای اروپایی محسوب می شود، هزینه های پایین در این کشور شامل غذا هم می گردد. نکته ی قابل توجه در تور اوکراین برگزاری هفتگی آن به صورت مدام در طول سال می باشد، بدین منظور در هر زمان از سال امکان برنامه ریزی برای این سفر وجود دارد. شهر های توریستی این کشور شامل کیف، لویر، اودسا می گردد که سالیانه گردشگران بی شماری را به سمت خود می کشاند.

قیمت تور اوکراین زمینی

شرایط تور زمینی اوکراین

جهت سفر زمینی به اوکراین می بایست به سمت شمال غرب کشور حرکت کرده و پس از رسیدن به تبریز به سمت مرز ارمنستان سفر نمایید. طی نمودن این مسافت نزدیک به 10 ساعت زمان می برد. مقصد بعدی سفر پس از رسیدن به ارمنستان شهر گرجستان می باشد. در مرحله بعد وارد روسیه شده و در نهایت از مرز روسیه به اوکراین خواهید رسید. در مجموع زمان سفر بدون وقفه به اوکراین حدود 46 ساعت براورد می شود. نکته قابل توجه در هنگام ورود به این کشور علاوه بر ویزا، داشتن گواهی تائید رزرو محل اقامت می باشد.

شرایط تور اوکراین ارزان

تور اوکراین در دسته ارزان ترین تورهایی اروپایی قرار گرفته است. نرخ تور همواره به نرخ دلار وابستگی داشته، در غیر این صورت تغییر محسوسی در طی سال نخواهد داشت. این تور به صورت هفتگی برگزار می گردد که امکان برنامه ریزی سفر را برای علاقه مندان به این منطقه تا میزان قابل توجهی آسان می کند.

تور اوکراین لحظه آخری ارزان

خرید تور اوکراین تابستان 1401 از آژانس سبزینه

آژانس هواپیمایی سبزینه با سابقه درخشان همواره سعی خود را بر آن داشته است تا بهترین امکانات در قالب تور را برای مسافران خود فراهم نماید. تور پاییز اوکراین از جمله تورهای پرطرفدار و قیمت مناسب اروپایی محسوب می گردد، اوکراین دارای فرهنگ چند هزار ساله مملو از جاذبه های گردشگری می باشد و تجربه ای بی نظیر از سفر را در ذهن شما ثبت خواهد کرد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs