تور آنتالیا

درباره آنتالیا

هزینه و قیمت تور آنتالیا لحظه آخری و ارزان

یکی از گزینه های پراهمیت برای انتخاب مقصد سفر هزینه می باشد. پیش از هر چیز باید بدانید که قیمت تور متناسب با نوع و درجه هتل و خدمات آن، هزینه پرواز و نوع آن، متغیر می باشد.

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه می باشد و جاذبه هایی نظیر پارک های جنگلی، سواحل زیبا و تفریحات آبی فراوان این شهر را تبدیل به شهری جذاب برای گردشگران نموده است. فصل تابستان با زیاد شدن حجم مسافر به این شهر هزینه های سفر هم به تناسب افزایش یافته است. امکان خریداری تور آنتالیا از تهران، شیراز، تبریز و دیگر شهرها از سبزینه فراهم می باشد همچنین مسافران از شهرهای دیگر کشور امکان خریداری کلیه خدمات به صورت جداگانه را از سایت به صورت آنلاین فراهم می باشد.

ارزانترین تور آنتالیا uall

رزرو تور آنتالیا تابستان 99

رزرو تور آنتالیا تابستان 99 از اوایل بهمن در آژانس سبزینه امکان پذیر می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت آگاهی از نرخ ها و همچنین دریافت مشاوره انتخاب هتل با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایند.

ارزانترین تور آنتالیا

ارزانترین تور آنتالیا با بهترین هتل های گارانتی و پروازهای چارتر در آژانس سبزینه قابل خریداری می باشد. کارشناسان ما با ترکیب هوشمندانه ارزانترین پرواز چارتر و ارزانترین هتل موجود، یک پکیج با نرخ مناسب به مسافران گرامی ارائه می دهند. مسافران همچنین می توانند از مشاوره و تحلیل و بررسی امکانات هتل ها و اماکن نزدیک به آن در سبزینه بهره مند شوند.

قیمت تور آنتالیا ارزان و لحظه آخری

پیش فروش تور آنتالیا تابستان 99

پیش فروش تور آنتالیا تابستان 99 از آغاز بهمن ماه در آژانس مسافرتی سبزینه امکان پذیر می باشد. به علت نواسانات نرخ ارز و رقابت موجود در میان چارتر کنندگان قیمت تور آنتالیا تابستان 99 از یک روز به روز دیگر متفاوت می باشد. متقاضیان می توانند جهت گاهی از قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره بهترین هتل متناسب با بودجه مسافر با کارشناسان مجرب آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

آفر تور آنتالیا

آفر تور آنتالیا به معنی پرواز لحظه آخری آنتالیا و ترکیب آن با هتل های گارانتی طرف قرارداد با سبزینه می باشد. مسافران می توانند جهت اطلاع از آفرهای تور آنتالیا ما را در استوری اینستاگرام دنبال نمایند. لینک اینستاگرام در نوار سبز رنگ در پایین صفحه موجود می باشد.

تور آنتالیا UALL

تور آنتالیا UALL به معنی هتل های Ultra Inclusive می باشد، که در این نوع تورها مسافران می توانند از غذا و نوشیدنی رایگان در 24 ساعت روز لذت ببرنند. این نوع از هتل ها معمولاً به مساحت هکتاری بوده و در کنار ساحل می باشند. تنوع سرگرمی در این هتل ها به اندازه ای است که مسافران نیازی به خروج از هتل ندارند و کل مدت سفر را در هتل سپری می کنند. سبزینه هر سال با بهترین هتل های UALL آنتالیا گارانتی قرارداد داشته، و لذا بهترین قیمت ها را به مسافران گرامی ارائه می دهد. مسافران همچنان می توانند جهت تحلیل و بررسی هتل ها و انتخاب بهترین گزینه از مشاوره حضوری کارشناسان مجرب آژانس سبزینه بهره مند شوند.

شرایط تور آنتالیا زمینی

نوع وسیله حمل و نقل در هزینه سفر تاثیر به سزایی دارد، راه های سفر به آنتالیا شامل زمینی و هوایی می گردد. هزینه تور آنتالیا زمینی بسیار پایین تر از سفر هوایی می باشد. در حال حاضر تور زمینی آنتالیا در آژانس سبزینه ارائه نمی شود، و تنها تورهای هوایی آنتالیا قابل ارائه می باشد.

تور لحظه آخری آنتالیا تابستان 99

تورهای لحظه آخری تحت عنوان تورهای ارزان شهرت دارند که البته در تمامی زمان ها این موضوع صدق نمی کند. به طور معمول آفرهای ویژه مربوط به فصل هایی که تعداد مسافران پایین تر است می گردد. در آژانس هواپیمایی سبزینه در کنار مشاوره تخصصی جهت انتخاب بهترین گزینه، کلیه تورها با ارزان ترین نرخ و بهترین خدمات ارائه می گردد، جهت خریداری تور آنتالیا تابستان 99 با مناسب ترین شرایط با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید تور آنتالیا تابستان 99 از آژانس سبزینه

آژانس هواپیمایی سبزینه به عنوان برگزارکننده تور آنتالیا تابستان 99 با ارائه بهترین خدمات و نرخ ها و دریافت حداقل کمیسیون سفری خاطره انگیز را در ذهن شما ثبت می نماید. شما از طریق تماس با کارشناسان حرفه ای ما می توانید در انتخاب هتل خود با دریافت راهنمایی، به صرفه ترین گزینه را برگزینید و با صرف هزینه اندک بهترین انتخاب را داشته باشید. تور آنتالیا در دسته تورهای ارزان قرار دارد. لازم به ذکر است هتل های این شهر همگی از امکانات کامل برخوردار بوده و نیازی به صرف هزینه در خارج از شهر نبوده و در صورت نیاز تفریحات کم هزینه به شما معرفی می گردد.