جستجو در سایت
logo

پرواز کیش به تبریز

پرواز کیش به تبریز به صورت سیستمی و چارتر با رقابتی ترین نرخ های ممکن در وبسایت سبزینه قابل خریداری می باشد. مراحل خرید بلیط هواپیما در سایت سبزینه به ترتیب شامل موارد ذیل می باشد:

  1. ابتدا مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را در موتور جستجوی واقع در بالای صفحه وارد نموده ، و بر روی جستجو کلیک نمائید.
  2. سپس پرواز مورد نظر را از میان لیست نتایج انتخاب نمائید.
  3. اطلاعات مسافران را در فرم آنلاین وارد نمائید.
  4. وارد درگاه بانک شوید ، و نسبت به پرداخت بلیط هواپیما اقدام نمائید.

توضیحات:

*شما می توانید اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما را برای اندروید واقع در فوتر در انتهای صفحه دانلود نمائید. لازم به ذکر است اپلیکیشن برای iOS در حال به روز رسانی و راه اندازی مجدد می باشد.

بلیط هواپیما کیش تبریز

رزرو بلیط هواپیما کیش تبریز

رزرو بلیط هواپیما کیش تبریز و مقاصد دیگر از نوع چارتری داخلی، چارتری خارجی و سیستمی داخلی امکان پذیر نمی باشد و تنها می بایست نسبت به خریداری بلیط هواپیما بدون رزرو قبلی اقدام نمود.

قیمت بلیط هواپیما کیش به تبریز

قیمت بلیط هواپیما کیش به تبریز و مقاصد دیگر (داخلی و خارجی) با تمامی ایرلاین های چارتری و سیستمی در وبسایت سبزینه قابل مشاهده می باشد. لازم به ذکر است نمایش پرواز ها در لیست نتایج از بالا به پایین بر اساس ارزان ترین مورد می باشد.

بلیط چارتر پرواز کیش به تبریز

بلیط چارتر پرواز کیش به تبریز با تمام ایرلاین های موجود در ایران قابل در وبسایت سبزینه قابل خریداری می باشد. بلیط چارتری به معنی در اختیار گرفتن و اجاره کردن صندلی های هواپیما توسط یک یا چندین آژانس می باشد و به همین دلیل پس از خریداری، بسته به قوانین روز، غیر قابل استرداد و یا با کسر جریمه کنسلی قابل استرداد می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما کیش به تبریز

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما کیش به تبریز را می توانید با رقابتی ترین نرخ ممکن در وبسایت سبزینه خریداری نمائید. با توجه به رقابت نا سالم موجود در فرهنگ ایرانیان و دومینوی کاهش در کاهش نرخ های بلیط هواپیما، سبزینه نیز، علی رغم عدم درک اداره مالیات از مفهوم تخفیف و عدم تصویب تبصره تخفیف در قوانین مربوط به بلیط هواپیما، درصدهای کمیسیون خود را به کمترین مقدار ممکن کاهش داده است.

بلیط لحظه آخری کیش به تبریز

بلیط لحظه آخری کیش به تبریز به معنی خریداری بلیط در همان روز یا فردای آن روز می باشد. بلیط های روز سوم ( پسین فردا ) به عنوان بلیط "لحظه آخری" محسوب نمی گردد. لازم به ذکر می باشد بلیط لحظه آخری لزوماً به معنی ارزان بودن نمی باشد ، زیرا در صورت تقاضای بالا، مانند ایام خاص و تعطیلات، بلیط های لحظه آخری نیز از نرخ بالا برخوردار هستند.

اطلاعات پرواز کیش به تبریز

مسافت بین شهرهای کیش و تبریز برابر با 1469 کیلومتر می باشد و میانگین مدت زمان پرواز بین دو شهر حدود دو ساعت و بیست دقیقه تخمین زده می شود و عواملی همچون آب و هوا و مسیر هوایی گاهی سبب متغیر بودن این زمان می گردد.

خرید بلیط هواپیما کیش تبریز در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما کیش تبریز در سایت سبزینه به صورت چارتر و سیستمی با تمام ایرلاین های موجود در ایران با رقابتی ترین و کمترین نرخ ممکن قابل خریداری آنلاین می باشد. متقاضیان می توانند با خیالی آسوده و اطمینان کامل از سبزینه با بیش از بیست سال قدمت و سابقه، و دارا بودن مجوز های لازم از جمله مجوز بند الف و مجوز فروش الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین نماد اعتماد الکترونیک و رسانه ملی جهت خریداری بلیت هواپیما اقدام نمایند. لازم به ذکر است تمامی مجوز های فوق قابل پیگیری از سازمان هواپیمایی کشوری و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs