جستجو در سایت
logo

پرواز کیش به اصفهان

بلیط هواپیما کیش اصفهان در سایت سبزینه با دسترسی به تمام ایرلاین ها با رقابتی ترین نرخ ممکن به صورت سیستمی و چارتری قابل خریداری می باشد. مراحل خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان به ترتیب شامل موارد ذیل می باشد:

  1. ورود به سایت سبزینه از طریق کامپیوتر یا موبایل، یا ورود به اپلیکیشن سبزینه
  2. وارد کردن مبدأ، مقصد، تاریخ رفت و تعداد مسافرین در موتور جستجو
  3. انتخاب پرواز مورد نظر از میان لیست نتایج
  4. تکمیل فرم اطلاعات مسافرین
  5. ورود به درگاه بانک و پرداخت مبلغ پرواز

توضیحات:

*جهت دانلود اپلیکیشن سبزینه بر روی لینک دانلود واقع در انتهای صفحه کلیک نمایید.

*اپلیکیشن سبزینه برای نسخه iOS در حال تغییر و راه اندازی مجدد می باشد.

*متقاضی می بایست جهت پیشگیری از خطاهای خرید لگ به لگ پرواز (رفت و برگشت همزمان) نسبت به خریداری بلیط رفت یا برگشت به صورت جداگانه (یک بار برای رفت، و یک بار برای برگشت) اقدام نماید.

*ارائه کارت ملی در فرودگاه الزامی می باشد، و نیازی به ارائه پرینت بلیط هواپیما نمی باشد.

*متقاضیان می توانند جهت حصول اطمینان از خرید موفقیت آمیز بلیط از سایت، پس از خریداری با آژانس سبزینه و یا شماره پشتیبانی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

بلیط هواپیما کیش اصفهان

رزرو بلیط هواپیما کیش اصفهان

رزرو بلیط هواپیما کیش اصفهان و دیگر مقاصد داخلی، چه برای بلیط های چارتری و چه برای بلیط های سیستمی، امکان پذیر نمی باشد. مسافرین گرامی تنها قادر به خریداری بلیط هواپیما بدون رزرو قبلی می باشند.

قیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان

قیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان را می توانید با درج مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظر در موتور جستجوی بالای صفحه برای پروازهای چارتر و سیستمی با تمامی ایرلاین های موجود در ایران مشاهده نمایید. لازم به ذکر است نرخ بلیط هر 10 دقیقه در حال تغییر می باشد. شما می توانید با مقایسه نرخ پرواز کیش به اصفهان در سایت سبزینه و سایت های دیگر به صورت همزمان (با تاریخ و شماره پرواز یکسان) از رقابتی بودن نرخ های سبزینه اطمینان حاصل فرمایید.

بلیط چارتر پرواز کیش به اصفهان

بلیط چارتر پرواز کیش به اصفهان با تمام ایرلاین های موجود در ایران و پایین ترین نرخ ممکن در سایت سبزینه قابل خریداری آنلاین می باشد. لازم به ذکر است در لیست نتایج پرواز، عبارت "سیستمی شناور" به معنی چارتر می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما کیش به اصفهان

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما کیش به اصفهان را می توانید با هر ایرلاین موجود در ایران در سایت سبزینه مشاهده نمایید. لازم به ذکر است نتایج جستجوی پرواز از بالا از ارزان ترین مورد لیست می شود.

بلیط لحظه آخری کیش به اصفهان

بلیط لحظه آخری کیش به اصفهان به معنی خریداری بلیط در همان روزی که جستجو انجام می شود یا فردای آن روز است. لازم به ذکر است روز سوم (پسین فردا) به عنوان بلیط لحظه آخری محسوب نمی گردد. البته عبارت لحظه آخری همیشه به معنای ارزان بودن نمی باشد، و در زمان های شلوغی و تقاضای بالا حتی بلیط های لحظه آخری نیز از نرخ بالا برخوردار هستند.

اطلاعات پرواز کیش به اصفهان

کیش و اصفهان در فاصله 714 کیلومتری یکدیگر واقع گردیده اند و به طور میانگین مدت زمان پرواز بین دو شهر حدود یک ساعت و بیست و پنج دقیقه می باشد. این مدت زمان تحت تاثیر عواملی همچون آب و هوا، مسیر هوایی تغییر پذیر است.

خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان در سایت سبزینه با تمامی پروازهای چارتر و سیستمی موجود در ایران و رقابتی ترین نرخ ممکن در بازار بلیط هواپیما به صورت آنلاین قابل خریداری می باشد. سبزینه با بیش از 20 سال سابقه و قدمت و دارا بودن مجوزهای لازم جهت فروش بلیط هواپیما به صورت آنلاین، از جمله مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری ، مجوز فروش الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری ، نماد اعتماد الکترونیک ، رسانه ملی و درگاه بانک معتبر آماده ارائه خدمات فروش بلیط هواپیما به صورت قانونی و اصولی با پشتیبانی می باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs