جستجو در سایت
logo

پرواز مشهد به شیراز

پرواز مشهد به شیراز چارتری و سیستمی با تمام ایرلاین ها (شرکت های هواپیمایی) موجود در ایران با کمترین نرخ ممکن در بازار پر رقابت بلیط هواپیما در سایت سبزینه قابل خریداری می باشد. جهت خرید بلیط هواپیما مشهد به شیراز طبق مراحل ذیل عمل نمایید:

  1. ابتدا مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظر خود را وارد نموده، و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید.
  2. سپس پرواز مورد نظر خود را از میان لیست نتایج جستجوی پرواز انتخاب نمایید.
  3. سپس نسبت به تکمیل فرم (اطلاعات مسافران) اقدام نمایید.
  4. سپس وارد درگاه بانک می شوید، و می بایست نسبت به پرداخت مبلغ کل اقدام نمایید.
  5. بلیط شما صادر شده، و می توانید با کارت ملی خود به فرودگاه مراجعه نمایید.

توضیحات:

*نیازی به پرینت بلیط نمی باشد.

*با دانلود اپلیکیشن سبزینه (نسخه اندروید) واقع در انتهای این صفحه دیگر نیازی به مراجعه به سایت نخواهید داشت.

*اپلیکیشن سبزینه نسخه iOS در حال تغییر و راه اندازی مجدد می باشد.

*به دلیل خطاهای احتمالی در "جور کردن" رفت و برگشت به صورت همزمان در تمامی سایت های بلیط هواپیما در ایران، نسبت به خریداری بلیط رفت و برگشت به صورت جداگانه اقدام نمایید. به این معنی که می بایست نسبت به خریداری بلیط یک بار برای رفت و یک بار برای برگشت اقدام نمود.

*شما می توانید جهت حصول اطمینان از صدور بلیط خود، پس از خریداری بلیط با پشتیبانی یا آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایید.

بلیط هواپیما مشهد شیراز

رزرو بلیط هواپیما مشهد شیراز

رزرو بلیط هواپیما مشهد شیراز ، چنانچه بلیط هواپیما از نوع سیستمی باشد، تا 5 دقیقه امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است رزرو بلیط چارتر امکان پذیر نمی باشد، و می بایست نسبت به خریداری آن بدون رزرو قبلی اقدام نمود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز

قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز را می توانید با وارد کردن مبدأ و مقصد در کادر بالای صفحه با تمامی ایرلاین های موجود به صورت سیستمی و چارتری در لیست نتایج جستجو مشاهده نمایید. لازم به ذکر است نرخ های پرواز در لیست نتایج از ارزان ترین لیست شده است.

بلیط چارتر پرواز مشهد به شیراز

بلیط چارتر پرواز مشهد به شیراز با کلیه شرکت های هواپیمایی موجود و با کمترین قیمت های ممکن در سایت سبزینه قابل خریداری می باشد. لازم به ذکر است عبارت سیستمی شناور در لیست نتایج جستجو به معنی پرواز چارتر می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به شیراز

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به شیراز و سایر مقاصد را می توانید به صورت چارتری و یا سیستمی در سایت آژانس مسافرتی سبزینه خریداری نمایید. با توجه به رقابت سنگین و ناسالم در بازار بلیط هواپیما در ایران، سبزینه نیز نرخ های بلیط هواپیما را تا حد امکان کاهش داده است. متقاضیان می توانند به سادگی با مقایسه نرخ های سبزینه با سایر سایت ها، از نرخ ارزان بلیط هواپیما در سایت سبزینه اطمینان حاصل فرمایند.

بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز

بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز را می توانید با جستجو در سایت سبزینه با تمامی ایرلاین های موجود در ایران مشاهده و یا خریداری نمایید. بلیط لحظه آخری به معنی خریداری بلیط هواپیما در همان روز یا فردای آن روز می باشد. البته عبارت لحظه آخری لزوماً به معنی ارزان بودن نرخ بلیط هواپیما نمی باشد، زیرا در ایام تعطیلات و تقاضای بالا حتی بلیط های لحظه آخری نیز از نرخ بالا برخوردار هستند.

اطلاعات پرواز مشهد به شیراز

مسافت مشهد به شیراز 993 کیلومتر می باشد که میانگین مدت زمان پرواز حدود یک ساعت و چهل و چهار دقیقه تخمین زده می شود، این مدت زمان به عواملی همچون تغییرات آب و هوایی و مسیرهای هوایی وابسته و متغیر می باشد.

خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز در سایت سبزینه با تمام ایرلاین های سیستمی و چارتری موجود در سراسر ایران و با ارزان ترین و رقابتی ترین نرخ های ممکن قابل خریداری آنلاین می باشد.

متقاضیان گرامی می توانند با اطمینان کامل و خیالی آسوده از آژانس هواپیمایی سبزینه با بیش از 20 سال سابقه و قدمت و اخذ مجوزهای لازم جهت فروش بلیط هواپیما ، از جمله مجوز بند الف، مجوز فروش الکترونیک و نماد اعتماد الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اقدام به خریداری بلیط هواپیما سیستمی و چارتر نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs