جستجو در سایت
logo

پرواز مشهد به تبریز

بلیط هواپیما مشهد تبریز در وبسایت سبزینه با دسترسی به تمامی ایرلاین ها با رقابتی ترین نرخ ممکن به صورت چارتری و سیستمی قابل خریداری می باشد. مراحل خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز به ترتیب به شرح ذیل می باشد:

  1. ورود به وبسایت سبزینه از طریق موبایل یا کامپیوتر، یا ورود به اپلیکشن سبزینه
  2. وارد کردن مبدا ، مقصد ، تاریخ رفت و تعداد مسافران در موتور جستجو
  3. انتخاب پرواز مورد نظر از میان لیست نتایج
  4. تکمیل فرم اطلاعات مسافران
  5. ورود به درگاه بانک و پرداخت مبلغ بلیط هواپیما

توضیحات:

*جهت دانلود اپلیکیشن سبزینه، بر روی لینک دانلود واقع در انتها صفحه کلیک نمائید.

*اپلیکیشن سبزینه برای نسخه iOS در حال راه اندازی مجدد می باشد.

*کاربران می بایست جهت پیشگیری از خطا های خرید لگ به لگ پرواز ( رفت و برگشت ) نسبت به خریداری بلیط رفت یا برگشت به صورت جداگانه (یک بار برای رفت و یک بار برای برگشت) اقدام نمایند.

*ارائه کارت ملی در فرودگاه الزامی می باشد. نیازی به ارائه پرینت بلیط هواپیما نمی باشد.

*کاربران می توانند جهت حصول اطمینان از خرید موفقیت آمیز بلیط هواپیما از وبسایت ، پس از خریداری با آژانس مسافرتی سبزینه و یا شماره پشتیبانی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

بلیط هواپیما مشهد تبریز

رزرو بلیط هواپیما مشهد تبریز

رزرو بلیط هواپیما مشهد تبریز و مقاصد دیگر امکان پذیر نمی باشد، و تنها می بایست نسبت به خریداری بلیط هواپیما بدون رزرو قبلی اقدام نمود. لازم به ذکر است این قاعده برای بلیط های سیستمی داخلی، چارتری داخلی و چارتری خارجی صدق می کند. رزرو بلیط هواپیما سیستمی خارجی (با احتساب جریمه عدم خریداری) قابل رزرو می باشد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به تبریز

قیمت بلیط هواپیما مشهد به تبریز را می توانید با درج مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر در موتور جستجو واقع در بالای صفحه برای پرواز های سیستمی و چارتری با تمام ایرلاین های موجود در ایران مشاهده نمائید. لازم به ذکر است نرخ بلیط هواپیما هر ده دقیقه در حال تغییر می باشد. شما می توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما مشهد به تبریز در سایت سبزینه و سایت های دیگر به صورت همزمان ( با تاریخ و شماره پرواز یکسان ) از رقابتی بودن نرخ های سبزینه در بازار ناسالم و رقابتی بلیط هواپیما اطمینان حاصل فرمائید.

بلیط چارتر پرواز مشهد به تبریز

بلیط چارتر پرواز مشهد به تبریز با تمامی ایرلاین های موجود در ایران و پایین ترین نرخ ممکن در وبسایت سبزینه قابل خریداری به صورت آنلاین می باشد. لازم به ذکر است در لیست نتایج پرواز ، عبارت "سیستمی شناور" به معنی "چارتر" می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به تبریز

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به تبریز را می توانید با هر ایرلاین موجود در ایران در وبسایت سبزینه مشاهده نمائید. لازم به ذکر می باشد نتایج جستجوی پرواز از بالا از ارزان ترین مورد لیست می شود.

بلیط لحظه آخری مشهد به تبریز

بلیط لحظه آخری مشهد به تبریز به معنی خریداری بلیط در همان روز یا فردای آن روز است. لازم به ذکر است روز سوم ( پسین فردا ) به عنوان بلیط لحظه آخری محسوب نمی گردد. البته عبارت "لحظه آخری" همیشه به معنای ارزان بودن نمی باشد ، و در زمان های تقاضای بالا و شلوغی (مانند ایام خاص و تعطیلات) حتی پرواز های های لحظه آخری نیز از نرخ بالا برخوردار هستند.

اطلاعات پرواز مشهد به تبریز

شهرهای مشهد و تبریز در فاصله 1196 کیلومتری یکدیگر قرار گرفته اند و میانگین مدت زمان پرواز بین دو شهر حدود یک ساعت و چهل و سه دقیقه می باشد، این مدت زمان تحت تاثیر عواملی همچون آب و هوا، مسیر هوایی تغییر پذیر است.

خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز در سایت سبزینه با تمام پرواز های سیستمی و چارتری موجود در ایران و رقابتی ترین نرخ ممکن در بازار قابل خریداری آنلاین می باشد. آژانس هواپیمایی سبزینه با بیش از بیست سال قدمت و سابقه، و دارا بودن مجوز های لازم جهت فروش بلیط هواپیما به صورت آنلاین ، از جمله مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز فروش الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری، نماد اعتماد الکترونیک، رسانه ملی و درگاه بانک معتبر آماده ارائه خدمات فروش بلیط هواپیما به صورت اصولی و قانونی همراه با پشتیبانی می باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs