جستجو در سایت
logo

پرواز با هواپیما به عسلویه

عسلویه شهری بندری و صنعتی در استان بوشهر می باشد. این شهر در نواحی جنوبی کشور واقع گردیده است و همانطور که می دانید تحت عنوان منطقه منطقه ویژه اقتصادی پارس شهرت یافته است. عسلویه سرشار از زیبایی های طبیعی و صنعتی بسیاری برای جذب افراد مختلف اعم از گردشگران می باشد. یکی از مسیرهای راحت تردد و رسیدن به این شهر زیبا تهیه بلیط هواپیما به این مقصد می باشد.

بلیط هواپیما شهر عسلویه چارتر با ارزان ترین قیمت

فرودگاه عسلویه

فرودگاه عسلویه در واقع همان فرودگاه بین المللی خلیج فارس می باشد. این فرودگاه در فاصله 16 کیلومتری ناحیه جنوب شرقی عسلویه واقع گردیده است. فرودگاهی کوچک از جمله مجهزترین ترمینال های موجود در کشور می باشد. فرودگاه عسلویه به طور تقریبی روزانه میزبان دو هزار مسافر است. لازم به ذکر است از این فرودگاه به مقاصد داخلی و خارجی بی شماری پرواز صورت می گیرد.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط عسلویه

ارائه بلیط هواپیما در حال حاضر از مبدا تهران به مقصد عسلویه توسط ایرلاین های ماهان، کیش ایر، آسمان، سپهران، زاگرس و کاسپین ایر، معراج انجام می پذیرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما عسلویه

به جهت موقعیت جغرافیایی، شهر عسلویه دارای آب و هوای گرم و خشکی می باشد. از این رو فصل تابستان بسیار گرم می باشد و شاید بهترین زمان برای سفر به این شهر فصول پاییز و زمستان و اوایل بهار باشد.

بلیط هواپیما ارزان و لحظه آخری عسلویه

عوامل متعددی درتعیین نرخ بلیط هواپیما موثر می باشد که این عوامل شامل شرکت هواپیمایی، نوع کلاس پروازی، زمان و بسیاری موارد امکاناتی دیگر می باشد. از همین حیث هنگام خرید بلیط هواپیما با مقایسه شرایط و امکانات لیست کامل ایرلاین های ارائه شده در سامانه سبزینه  با توجه به درخواست و بودجه خود می توانید انتخابی ایده آل با ارزان ترین نرخ ها را داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه

از عوامل تعیین کننده در نرخ بلیط هواپیما عسلویه برند شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز و نوع کلاس پروازی بیزینس یا اکونومی می باشد. این موارد سبب ایجاد تفاوت در قیمت بلیط هواپیما می گردد. بنابراین هنگام انتخاب و خرید بلیط خود به این موارد توجه نمایید.

بلیط چارتر عسلویه

امکان خریداری بلیط چارتر به مقصد عسلویه در سامانه سبزینه امکان پذیر می باشد. بدین منظور در صفحه نخست پس از تعیین مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر لیست کاملی از پرواز ها با تمامی ایرلاین های ارائه دهنده به نمایش در می آید که این لیست شامل پروازهای چارتری هم می شود.

رزرو بلیط پرواز عسلویه

جهت خریداری بلیط هواپیما به مقصد عسلویه پس از جستجو در سامانه رزرو آنلاین و نمایش کامل پروازها، با تغییر در فیلد تاریخ و یا کلیدهای میانبر تحت عنوان روز قبل و روز بعد در بالای صفحه نمایش داده شده، امکان مقایسه نرخی در روزهای مختلف و در نهایت رزرو و خریداری بلیط فراهم می باشد.

خرید بلیط هواپیما عسلویه در سبزینه

امکان خریداری بلیط هواپیما عسلویه به صورت حضوری و غیر حضوری (از طریق سامانه فروش آنلاین هواپیما) فراهم می باشد. علاوه بر برقراری تماس با کارشناسان فروش بلیط در سبزینه با مراجعه به سایت و مشخص نمودن مبدا و مقصد و همچنین تاریخ مورد نظر لیست کاملی از تمامی ایرلاین ها نمایش داده شده و به سادگی امکان انتخاب و خریداری فراهم می باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs