جستجو در سایت
logo

پرواز شیراز به مشهد

پرواز شیراز به مشهد با تمام شرکت های هواپیمایی موجود در ایران به صورت چارتری و سیستمی با رقابتی ترین نرخ های ممکن در سایت سبزینه قابل خریداری آنلاین می باشد. مراحل خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد در سایت سبزینه به ترتیب به شرح ذیل می باشد:

  1. وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظر در کادر جستجوی پرواز در بالای صفحه، و سپس کلیک بر روی دکمه "جستجو"
  2. انتخاب پرواز مورد نظر از میان لیست پروازها
  3. تکمیل فرم اطلاعات مسافر/مسافران
  4. ورود به درگاه بانک و پرداخت آنلاین بلیط هواپیما

توضیحات:

*با دانلود اپلیکیشن سبزینه (نسخه اندروید) واقع در فوتر در انتهای این صفحه و خرید از طریق اپلکیشن، دیگر نیازی به مراجعه به سایت نمی باشد.

*اپلیکیشن سبزینه نسخه iOS در حال حاضر در حال به روز رسانی و راه اندازی مجدد می باشد.

*ارائه کارت ملی در فرودگاه کافی بوده، و نیازی به ارائه پرینت بلیط نمی باشد.

*به علت خطاهای احتمالی خرید پرواز رفت و پرواز برگشت به صورت همزمان در تمام سایت های بلیط هواپیما در ایران، می بایست نسبت به خرید بلیط رفت و بلیط برگشت به صورت جداگانه (یک خرید برای رفت، و یک خرید برای برگشت) اقدام نمود.

*جهت حصول اطمینان از عملیات موفق صدور آنلاین بلیط هواپیما می توانید پساز خریداری آنلاین با آژانس یا شماره پشتیبانی سبزینه تماس حاصل فرمایید.

بلیط هواپیما شیراز مشهد

رزرو بلیط هواپیما شیراز مشهد

رزرو بلیط هواپیما شیراز مشهد ، چنانچه پرواز از نوع چارتری باشد، پیش از خرید امکان پذیر نمی باشد. رزرو بلیط از نوع سیستمی تا 5 دقیقه قابل رزرو می باشد. رزرو پرواز به صورت آنلاین امکان پذیر نمی باشد، و می بایست از طریق پلتفرم های رزرو پرواز در سبزینه انجام پذیرد.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد

قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد را می توانید با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظر در کادر جستجوی پرواز واقع در بالای این صفحه مشاهده نمایید. لازم به ذکر است پروازها در لیست نتایج از "ارزان ترین" لیست شده اند.

بلیط چارتر پرواز شیراز به مشهد

بلیط چارتر پرواز شیراز به مشهد با تمام ایرلاین های چارتری و ارزان ترین نرخ ها در سایت سبزینه موجود می باشد. لازم به ذکر است عبارت "سیستمی شناور" در کنار هر پرواز در لیست نتایج جستجوی پرواز به معنی "چارتر" می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به مشهد

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به مشهد و سایر مقاصد را می توانید در سایت سبزینه مشاهده نمایید. با توجه به رقابت سنگین در بازار بلیط هواپیما و فرهنگ ضعیف ایرانیان در خصوص دومینوی "کاهش در کاهش" قیمت، سبزینه نیز نرخ بلیط های خود را به کمترین مقدار ممکن کاهش داده است. شما می توانید به سادگی با مقایسه سایت سبزینه با دیگر سایت ها، از رقابتی بودن نرخ های سبزینه اطمینان حاصل فرمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز به مشهد

بلیط لحظه آخری شیراز به مشهد به معنی خریداری بلیط در لحظه آخر (همان روز خریداری یا فردای آن روز) می باشد. لازم به ذکر است عبارت "لحظه آخر" لزوماً به معنی ارزان بودن نیست. زیرا چنانچه تقاضا بالا باشد، نرخ بلیط لحظه آخری که از سوی ایرلاین تعیین می گردد نیز بالا خواهد بود.

اطلاعات پرواز شیراز به مشهد

شهرهای شیراز و مشهد در فاصله 993 کیلومتری یکدیگر واقع شده اند، به طور میانگین مدت زمان پرواز میان این دو شهر یک ساعت و چهل و چهار دقیقه محاسبه می گردد و این مدت زمان تحت تاثیر عواملی نظیر مسیر هوایی و آب و هوا امکان تغییر دارد.

خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد در سایت سبزینه با رقابتی ترین نرخ های ممکن و با تمامی ایرلاین های موجود در ایران امکان پذیر می باشد.

سبزینه با بیش از 20 سال سابقه و با اخذ مجوزهای لازم، از جمله مجوز بند الف و مجوز فروش بلیط الکترونیکی از سازمان هواپیمایی کشوری و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی خدمات فروش بلیط هواپیما را به صورت آنلاین با تمامی ایرلاین های چارتری و سیستمی موجود در ایران و با رقابتی ترین نرخ های ممکن ارائه می دهد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs