جستجو در سایت
logo

پرواز شیراز به تهران

پرواز شیراز به تهران در وب سایت سبزینه با کلیه پروازهای سیستمی و چارتری با کم ترین ارزش افزوده و مارکاپ قابل خریداری می باشد. متقاضیان می توانند جهت خریداری بلیط هواپیما شیراز به تهران به ترتیب ذیل عمل نمایند:

1- ورود به وب سایت سبزینه از طریق دسکتاپ ( کامپیوتر ) یا موبایل ، یا ورود به اپلیکیشن سبزینه از طریق سیستم عامل اندروید

توضیحات:

*اپلیکیشن در سیستم عامل iOS در حال راه اندازی می باشد.

*جهت دانلود اپلیکیشن سبزینه بر روی لینک آن واقع در انتهای صفحه کلیک نمایید.

2- وارد کردن مبدأ ، مقصد و تاریخ مورد نظر برای پرواز رفت

توضیحات:

*متقاضیان جهت پیشگیری از خطا های خریداری همزمان رفت و برگشت در سایت های آنلاین می بایست برای هر مسیر ( رفت یا برگشت ) به طور جداگانه اقدام نمایند.

3- تکمیل فرم اطلاعات مسافر/مسافران

4- ورود به درگاه بانک و پرداخت وجه

5- صدور بلیط

توضیحات:

*نیازی به پرینت بلیط جهت ارائه به فرودگاه نمی باشد. ارائه کارت ملی در فرودگاه جهت سوار شدن به هواپیما الزامی می باشد.

*متقاضیان می توانند پس از خریداری بلیط ، جهت حصول اطمینان از صدور موفقیت آمیز بلیط با شماره پشتیبانی سبزینه که در وب سایت درج شده است تماس حاصل فرمایند.

بلیط هواپیما شیراز تهران

رزرو بلیط هواپیما شیراز تهران

رزرو بیلط هواپیما شیراز تهران و مقاصد دیگر، از نوع چارتری و سیستمی، غیر قابل رزرو می باشد، و تنها می بایست آن را بدون رزرو قبلی خریداری نمود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تهران را می توانید با وارد کردن مبدأ ، مقصد و تاریخ مورد نظر در موتور جستجو مشاهده نمایید. لازم به ذکر است لیست قیمت پروازها به روز بوده ، و هر ده دقیقه در حال تغییر می باشد.

بلیط چارتر پرواز شیراز به تهران

بلیط چارتر پرواز شیراز به تهران برای طیف گسترده ای از ایرلاین ها در سایت سبزینه موجود می باشد. متقاضیان می توانند با وارد کردن مبدأ ، مقصد و تاریخ مورد نظر در موتور جستجو نسبت به خریداری بلیط چارتر شیراز به تهران اقدام نمایند. لازم به ذکر است لیست پرواز هایی که در نتایج پرواز مشاهده می نمایید ، مخلوطی از پرواز های چارتری و سیستمی می باشد ، و در کنار هر کدام عبارت "سیستمی" برای پرواز های سیستمی و عبارت "سیستمی شناور" برای پرواز های چارتری درج شده است.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به تهران

با توجه به رقابت نا سالم موجود در فرهنگ ایرانیان و الزام دومینوی کاهش در کاهش نرخ ها در آژانس های هواپیمایی ، سبزینه نیز دارای ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به تهران و سایر مقاصد می باشد. متقاضیان می توانند به سادگی با ورود به سایت سایر آژانس های هواپیمایی و وارد کردن مبدأ ، مقصد و تاریخ یکسان در چندین سایت ، و مقایسه پرواز ها با توجه به شماره پرواز و ساعت پرواز یکسان ، از نرخ ارزان بلیط هواپیما شیراز به تهران و سایر مقاصد در وب سایت سبزینه اطمینان حاصل فرمایند.

بلیط لحظه آخری شیراز به تهران

بلیط لحظه آخری شیراز به تهران را می توانید با وارد کردن تاریخ امروز یا فردا در وب سایت سبزینه مشاهده و نسب به خریداری آن اقدام نمایید. لازم به ذکر می باشد بلیط های روز سوم از امروز ( پسین فردا ) به عنوان لحظه آخری محسوب نمی شوند. لازم به ذکر می باشد در تعطیلات و ایام خاص و تقاضای بالا، حتی اگر ظرفیت هواپیما برای امروز موجود باشد، نرخ ها پایین نمی باشد.

اطلاعات پرواز شیراز به تهران

مسافت میان شهرهای شیراز و تهران حدود 687 کیلومتر می باشد و مدت زمان پرواز حدود یک ساعت تخمین زده می شود، اما این مدت زمان تحت عواملی همچون آب و هوا، مسیر هوایی امکان تغییر دارد.

خرید بلیط هواپیما شیراز تهران در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما شیراز تهران در سایت سبزینه همانطور که در بالای صفحه به توضیح کامل درباره مراحل خرید پرداخته شد قابل خریداری به صورت آنلاین می باشد. متقاضیان می توانند از وب سایت سبزینه با دارا بودن مجوزهای لازم از جمله مجوز فروش الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری ، نماد اعتماد الکترونیک ، رسانه ملی و از همه مهم تر قدمت سبزینه با بیش از 20 سال سابقه با خیالی آسوده و اطمینان کامل اقدام به خریداری بلیط هواپیما شیراز تهران و سایر مقاصد نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs