جستجو در سایت
logo

پرواز شیراز به اهواز

پرواز شیراز به اهواز سیستمی و چارتر با کلیه ایرلاین ها ( شرکت های هواپیمایی ) موجود در ایران با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار پررقابت بلیط هواپیما در وبسایت آژانس مسافرتی سبزینه قابل خریداری آنلاین می باشد. جهت خرید بلیط هواپیما شیراز اهواز طبق مراحل ذیل عمل نمائید:

  1. ابتدا مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر خود را وارد نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک نمائید.
  2. سپس پرواز مورد نظر خود را از میان لیست نتایج جستجو انتخاب نمائید.
  3. سپس نسبت به تکمیل فرم ( اطلاعات مسافران ) اقدام نمائید.
  4. سپس وارد درگاه بانک شده و نسبت به پرداخت مبلغ کل اقدام نمائید.
  5. بلیط شما صادر شده و می توانید با کارت ملی خود به فرودگاه مراجعه نمائید.

توضیحات:

*نیازی به پرینت کردن بلیط هواپیما نمی باشد.

*با دانلود اپلیکیشن سبزینه ( نسخه اندروید ) واقع در انتهای این صفحه دیگر نیازی به مراجعه به وبسایت سبزینه نخواهید داشت.

*اپلیکیشن سبزینه نسخه iOS به زودی مجدداً راه اندازی خواهد شد.

*به دلیل خطا های احتمالی در "جور کردن" پرواز رفت و برگشت به صورت همزمان در تمامی سایت های بلیط هواپیما در ایران ، نسبت به خریداری بلیط رفت و برگشت به صورت جداگانه اقدام نمائید. به این معنی که می بایست نسبت به خریداری بلیط، یک بار برای رفت و یک بار برای برگشت اقدام نمائید.

*شما می توانید جهت حصول اطمینان از صدور بلیط خود ، پس از خریداری بلیط هواپیما با پشتیبانی یا آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمائید.

بلیط هواپیما شیراز اهواز

رزرو بلیط هواپیما شیراز اهواز

رزرو بلیط هواپیما شیراز اهواز ، چنانچه بلیط هواپیما از نوع سیستمی باشد ، تا پنج دقیقه امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است رزرو بلیط چارتری امکان پذیر نمی باشد و می بایست نسبت به خریداری آن بدون رزرو قبلی اقدام نمود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به اهواز

قیمت بلیط هواپیما شیراز به اهواز را می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد در کادر بالای صفحه با کلیه ایرلاین های موجود به صورت چارتر و سیستمی در لیست نتایج جستجو مشاهده نمائید. لازم به ذکر است نرخ های پرواز در لیست نتایج جستجو از "ارزان ترین" لیست شده اند.

بلیط چارتر پرواز شیراز به اهواز

بلیط چارتر پرواز شیراز به اهواز با همه ایرلاین های موجود و با ارزان ترین نرخ های ممکن در وبسایت سبزینه قابل خریداری می باشد. لازم به ذکر است عبارت "سیستمی شناور" در لیست نتایج جستجو به معنی بلیط چارتری می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به اهواز

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما شیراز به اهواز و سایر مقاصد را می توانید به صورت سیستمی و یا چارتر در وبسایت سبزینه خریداری نمائید. با توجه به رقابت ناسالم و سنگین در بازار بلیط در ایران ، آژانس هواپیمایی سبزینه نیز قیمت های بلیط را تا حد امکان کاهش داده است. متقاضیان می توانند به سادگی با مقایسه قیمت های سایت سبزینه با سایر سایت ها ، از قیمت ارزان بلیط در وبسایت سبزینه اطمینان حاصل فرمایند.

بلیط لحظه آخری شیراز به اهواز

بلیط لحظه آخری شیراز به اهواز را می توانید با جستجو در وبسایت سبزینه با کلیه ایرلاین های موجود در ایران خریداری نمائید. بلیط لحظه آخری به معنی خریداری بلیط در همان روز یا فردای آن روز می باشد. البته عبارت لحظه آخری لزوماً به معنی ارزان بودن نرخ بلیط نمی باشد ، زیرا در زمان تقاضای بالا و ایام تعطیلات حتی بلیط های لحظه آخری نیز از نرخ بالایی برخوردار هستند.

اطلاعات پرواز شیراز به اهواز

فاصله بین شهرهای شیراز و اهواز حدود 418 کیلومتر بوده و مدت زمان پرواز میان دو شهر حدود یک ساعت و بیست دقیقه محاسبه می گردد و این مدت زمان تحت تاثیر عواملی نظیر مسیر هوایی و آب و هوا تغییر پذیر است.

خرید بلیط هواپیما شیراز اهواز در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما شیراز اهواز در سایت سبزینه با کلیه ایرلاین های چارتر و سیستمی موجود در سراسر ایران و با رقابتی ترین و کمترین ترین قیمت های ممکن قابل خریداری می باشد.

مسافران گرامی می توانند با خیالی آسوده و اطمینان کامل از سبزینه با بیش از بیست سال قدمت و سابقه، و اخذ مجوز های لازم جهت فروش آنلاین بلیط هواپیما ، از جمله مجوز بند الف ، مجوز فروش الکترونیک و نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به خریداری آنلاین بلیط هواپیما سیستمی و چارتری نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs