جستجو در سایت
logo

پرواز با هواپیما به رامسر

رامسر یکی از شهرهای استان مازندران که در دامنه رشته کوه های البرز و مجاورت دریای خزر واقع گردیده است. این شهر زیبا به عنوان یکی از شهرهای توریستی در ایران و جهان شناخته می شود. یکی از مسیرهای دسترسی به این شهر سرسبز و زیبا از طریق هواپیما امکان پذیر می باشد.

بلیط هواپیما شهر رامسر چارتر با ارزان ترین قیمت

فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر در دوره پهلوی به منظور تشریفات بنا نهاده شد و تنها پذیرای هواپیماهای ویژه خاندان سلطنتی و مسافران خارجی و ویژه بود. بعدها این فرودگاه مورد استفاده عموم قرار گرفت و مجهز به دو باند آسفالته گردید.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط رامسر

در حال حاظر پرواز به مقصد رامسر تنها از طریق شرکت های هوایی آسمان و ایران ایر میسر می باشد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رامسر

آب و هوا در شهر رامسر مانند سایر شهرهای شمالی در فصل تابستان گرم و مرطوب و شرجی می باشد و زمستان ها هم سرد است. بنابراین بهترین زمان سفر از لحاظ آب و هوایی به رامسر فصل بهار و اوایل پاییز می باشد.

بلیط هواپیما ارزان و لحظه آخری رامسر

سامانه سبزینه ارائه دهنده تمامی پروازها به مقصد رامسر با مناسب ترین نرخ ها می باشد. با چند کلیک ساده در سایت سبزینه و بررسی نتایج جستجو مناسب ترین گزینه خود را بیابید.

قیمت بلیط هواپیما رامسر

قیمت بلیط هواپیما به موارد زیادی از جمله شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ... بستگی دارد. لیست نمایش داده شده بعد از جستجو تاریخ مورد نظر شامل تمامی پروازها به مقصد رامسر می باشد.

بلیط چارتر رامسر

برای تهیه بلیط چارتر به مقصد رامسر می بایست از طریق سایت سبزینه اقدام به جستجو نمایید و پس از بررسی گزینه های نمایش داده شده و مقایسه شرایط و جزئیات اقدام به تهیه بلیط نمایید.

رزرو بلیط پرواز رامسر

جهت رزرو و تهیه بلیط پرواز به رامسر ابتدا در سایت سبزینه با مشخص نمودن فیلد مبدا و مقصد و زمان مورد نظر و تعداد مسافران بزرگسال و کودک اقدام به جستجو نمایید و سپس در میان لیست نمایش داده شده عملیات رزرو را تکمیل نمایید.

خرید بلیط هواپیما رامسر در سبزینه

به منظور خرید بلیط هواپیما به رامسر در سامانه سبزینه در قسمت بالایی صفحه مراحل جستجو را تکمیل نموده و در نهایت با به نمایش درآمدن لیست پروازها گزینه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs