جستجو در سایت
logo

پرواز تهران به تبریز

پرواز تهران به تبریز در سایت سبزینه با تمامی ایرلاین های سیستمی و چارتری با کمترین مارکاپ و ارزش افزوده قابل رزرو و خریداری می باشد. متقاضیان می توانند جهت خریداری بلیط هواپیما تهران به تبریز به ترتیب ذیل عمل نمایند:

1- ورود به سایت سبزینه از طریق دسکتاپ (کامپیوتر) یا موبایل، یا ورود به اپلیکیشن سبزینه از طریق اندروید

توضیحات:

*اپلیکیشن iOS در حال راه اندازی می باشد.

*متقاضیان می توانند جهت دانلود اپلیکیشن سبزینه بر روی لینک آن واقع در انتهای صفحه کلیک نمایند.

2- وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مد نظر برای پرواز رفت یا برگشت

توضیحات:

*متقاضیان جهت پیشگیری از خطاهای خریداری همزمان رفت و برگشت در سایت های آنلاین می بایست برای هر مسیر (رفت یا برگشت) به صورت جداگانه اقدام نمایند.

3- تکمیل فرم اطلاعات مسافر

4- ورود به درگاه بانک آژانس مسافرتی سبزینه و پرداخت مبلغ

5- صدور بلیط

توضیحات:

*نیازی به پرینت بلیط و ارائه آن به فرودگاه نمی باشد. ارائه کارت ملی در فرودگاه جهت ورود به هواپیما الزامی می باشد.

*متقاضیان می توانند پس از خریداری بلیط، جهت حصول اطمینان از صدور موفق بلیط با پشتیبانی سبزینه که در سایت درج شده است تماس حاصل فرمایند.

بلیط هواپیما تهران تبریز

رزرو بلیط هواپیما تهران تبریز

رزرو بیلط هواپیما تهران تبریز و مقاصد دیگر از نوع سیستمی و چارتری قابل رزرو نمی باشد، و تنها می بایست آن را بدون رزرو قبلی خریداری نمود.

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز

قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز را می توانید با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مد نظر در موتور جستجوی موجود در سایت یا اپلیکیشن سبزینه مشاهده نمایید. لازم به ذکر است لیست قیمت ایرلاین ها به روز بوده، و هر 10 دقیقه در حال تغییر می باشد.

بلیط چارتر پرواز تهران به تبریز

بلیط چارتر پرواز تهران به تبریز برای هر ایرلاین در سایت سبزینه موجود می باشد. متقاضیان می توانند با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مد نظر در موتور جستجوی پرواز نسبت به خریداری بلیط چارتر تهران به تبریز اقدام نمایند. لازم به ذکر است لیست پروازهایی که در نتایج پرواز مشاهده می نمایید، مخلوطی از پروازهای سیستمی و چارتری می باشد، و در کنار هر کدام عبارت "سیستمی" برای پروازهای سیستمی یا عبارت "سیستمی شناور" برای پروازهای چارتری می باشد.

ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما تهران به تبریز

با توجه به رقابت ناسالم موجود در فرهنگ ایرانیان و الزام دومینوی کاهش در کاهش قیمت ها در آژانس های مسافرتی، سبزینه نیز دارای ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما تهران به تبریز و سایر مقاصد می باشد. متقاضیان می توانند به سادگی با ورود به سایت سایر آژانس های مسافرتی و وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ یکسان در چندین سایت، و مقایسه پروازها با توجه به شماره پرواز و ساعت پرواز یکسان، از نرخ ارزان بلیط هواپیما تهران به تبریز و سایر مقاصد در سایت سبزینه اطمینان حاصل فرمایند.

بلیط لحظه آخری تهران به تبریز

بلیط لحظه آخری تهران به تبریز را می توانید با وارد کردن تاریخ امروز یا فردا در سایت سبزینه مشاهده و خریداری نمایید. لازم به ذکر است بلیط های روز سوم از امروز (پسین فردا) به عنوان لحظه آخری محسوب نمی شوند. لازم به ذکر است در ایام خاص و تعطیلات و تقاضای بالا حتی اگر ظرفیت هواپیما برای امروز موجود باشد نرخ ها پایین نمی باشد.

اطلاعات پرواز تهران به تبریز

مسافت میان دو شهر تهران و تبریز حدود 528 کیلومتر می باش و زمان پرواز میان این دو شهر یک ساعت و ده دقیقه می باشد، مدت زمان پرواز تحت تاثیر عواملی همچون آب و هوا و مسیر هوایی متغیر می باشد.

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز در سایت سبزینه

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز در سایت سبزینه همانطور که در بالای صفحه به توضیح کامل مراحل آن پرداخته شد قابل خریداری به صورت آنلاین می باشد. متقاضیان می توانند از سایت سبزینه با دارا بودن مجوز های لازم از جمله مجوز فروش الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری، نماد اعتماد الکترونیک، رسانه ملی و از همه مهم تر قدمت سبزینه با بیش از 20 سال سابقه با اطمینان کامل و خیالی آسوده اقدام به خریداری بلیط هواپیما تهران تبریز و سایر مقاصد نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 1.00   از   5/00   از تعداد   1   رای   |
ContantUs