جستجو در سایت
logo

پرواز با هواپیما به بجنورد

بجنورد در مرکز استان خراسان واقع گردیده است. این شهر در همسایگی کشور ترکمنستان قرار گرفته و یکی از مسیر های ارتباطی به این شهر از طریق خطوط هوایی می باشد. فرودگاه بجنورد از قدیمی ترین فرودگاه های کشور محسوب می گردد.

بلیط هواپیما شهر بجنورد چارتر با ارزان ترین قیمت

فرودگاه بجنورد

فرودگاه بجنورد در سال 1327 تاسیس و در سال 1367 مورد بازسازی قرار گرفت. فرودگاه بجنورد با مساحت 286 هکتار از نواحی شمال شرقی تا نواحی شمار غربی امتداد یافته است.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط بجنورد

در میان شرکت های هواپیمایی کشور، هواپیمایی ماهان به مقصد بجنورد پرواز دارد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بجنورد

آب و هوای بجنورد معتدل کوهستانی است، به همین جهت تابستان های این شهر دارای هوای ملایمی می باشد. بنابراین فصل بهار و تابستان از فصل های مهم این شهر محسوب می گردد اما فصل زمستان به دلیل سردی هوا فصل مناسبی محسوب نمی گردد.

بلیط هواپیما ارزان و لحظه آخری بجنورد

معیارها در تعیین قیمت بلیط هواپیما شامل شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس های پروازی و عوامل دیگری می باشد که در هنگام خرید می بایست به این موارد دقت نمود. زیرا این موارد نقش به سزایی در نرخ بلیط ها دارند.

قیمت بلیط هواپیما بجنورد

از ملاک های مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و نوع کلاس پروازی اعم از بیزینس یا اکونومی که تفاوت چشمگیری در نرخ های پروازی ایجاد می نماید. با یک جستجوی ساده در سامانه سبزینه لیست کاملی از پروازها و ساعات پروازی برای انتخابی ایده آل فراهم می باشد.

بلیط چارتر بجنورد

برای خرید بلیط چارتری از سامانه سبزینه کافیست در صفحه نخست سایت با تعیین مقادیر فیلدهای مبدا، مقصد، تاریخ مورد نظر و تعداد افراد بزرگسال و کوچک اقدام به جستجو و در نهایت از لیست نمایش داده شده مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین از طریق کلید های میانبر بالای لیست امکان مشاهده پروازهای روزهای قبل و بعد تاریخ مورد نظر امکان پذیر می باشد.

رزرو بلیط پرواز بجنورد

رزرو و خریداری بلیط بجنورد به سادگی از طریق سامانه سبزینه میسر می باشد. سبزینه با دارا بودن تمامی ایرلاین ها، لیست کاملی از پرواز مورد نظر مسافرین را ارائه داده و امکان انتخابی آزادانه را فراهم می نماید.

خرید بلیط هواپیما بجنورد در سبزینه

جهت خریداری بلیط هواپیما به مقصد بجنورد در سایت سبزینه در ابتدا می بایست وارد سایت شده و در تب مربوط به پروازهای داخلی با تعیین مبدا و مقصد و مقادیر دیگر فیلدها لیست کاملی از تمامی پروازها را در اختیار داشته باشید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs