جستجو در سایت
logo

پرواز با هواپیما به ارومیه

ارومیه در مرکز آذربایجان غربی و غرب دریاچه ارومیه و در میان دشت ارومیه واقع گردیده است. این شهر در دسته ی پرجمعیت ترین شهرهای ایران قرار گرفته است. ارومیه به واسطه موقعیتش یکی از پرترددترین فرودگاه های سطح کشور می باشد.

بلیط هواپیما شهر ارومیه چارتر با ارزان ترین قیمت

فرودگاه ارومیه

فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه یکی از پر اهمیت ترین فرودگاه های ناحیه شمال غربی کشور و همچنین از مهم ترین مرزهای هوایی کشور محسوب می شود. این فرودگاه در پانزده کیلومتری شهر ارومیه واقع گردیده است.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط ارومیه

شرکت های هوایی ارائه دهنده پرواز به مقصد ارومیه شامل آتا، آسمان، ایران ایر، قشم ایر می شود.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارومیه

ارومیه شامل تابستان های بسیار گرم و زمستان های بسیار سردی می باشد. اما دیگر فصول سال دارای آب و هوای معتدلی است بنابراین زمان مناسبی برای سفر محسوب می شود.

بلیط هواپیما ارزان و لحظه آخری ارومیه

سبزینه ارائه دهنده بلیط تمامی ایرلاین های معتبر با نرخ های مناسب و ارزان می باشد. جهت مشاهده لیست پرواز ها در تاریخ مورد نظر کافیست در بالای صفحه پرواز به مقصد ارومیه را جستجو نمایید و لیست کاملی از پروازها را در اختیار داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه

قیمت بلیط هواپیما متاثر از عواملی همچون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز و کلاس پروازی می باشد. در سایت سبزینه با در اختیار داشتن لیست کامل از تمامی پروازها به مقصد ارومیه مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

بلیط چارتر ارومیه

جهت تهیه بلیط چارتر به مقصد ارومیه در سبزینه کامل ترین لیست از پروازها به مقصد این شهر را مشاهده خواهید نمود و پس از بررسی کامل اقدام به خرید نمایید.

رزرو بلیط پرواز ارومیه

لیست پروازهای ارائه شده در سایت سبزینه متشکل از کامل ترین و جامع ترین ایرلاین ها می باشد. جهت رزرو و خریداری بلیط در سبزینه کافیست در بالای صفحه تاریخ مورد نظر را مشخص و در نهایت اقدام به جستجو نمایید.

خرید بلیط هواپیما ارومیه در سبزینه

جهت خرید بلیط هواپیما ارومیه در سایت سبزینه کافیست از طریق جستجوگر بالای صفحه با وارد نمودن تاریخ مورد نظر جستجو نمایید و در نهایت از میان لیست نمایش داده شده جزئیات هرکدام از پروازها را بررسی و انتخاب نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs