میدان سینتاگما یونان

میدان سینتاگما شهر آتن یونان

میدان سینتاگما، مهم ترین میدان در آتن، پایتخت یونان است؛ میدان سینتاگما، مرکز شهر آتن می باشد و اهالی آتن، عاشق اینجا هستند.
یک فواره و چند مجسمه، زینت بخش میدان سینتاگما در شهر آتن هستند. بد نیست کمی روی نیمکت، زیر سایه درخت ها / در رستوران و کافه نزدیک میدان سینتاگما در آتن بنشینید.
اگر به پرنده ها علاقه دارید، مقداری دانه خریده و به کبوترها غذا دهید؛ از قدیم، میدان سینتاگما در شهر آتن پاتوق کبوترها بوده است.

ساختمان پارلمان یونان، در شرق میدان سینتاگما در آتن واقع شده؛

میدان سینتاگما (Syntagma Square)، یکی از مشهورترین میدان های دنیا است. این میدان مرکز تجمع مردان باستانی آتن و به نوعی مرکزیت شهر آتن است. در بخشی از این میدان با محله پلاکا روبرو هستید که بافت سنتی شهری و تجاری قدیم آتن است و میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به این محله برای بازدید و خرید می روند.

در بخش دیگری از میدان سینتاگما، پارلمان شهر آتن و کشور یونان قرار دارد. در کنار این میدان، گراند هتل، قدیمی ترین و شاید گران ترین هتل شهر قرار دارد که سبک قدیمی خود را حفظ کرده است.

میدان سینتاگما با تاریخی طولانی، پر از هتلهای پنج ستاره، فروشگاه و خانه پارلمان می باشد.

این میدان به عنوان میدان کاخ، بعد از اینکه یک پادشاه عثمانی در سال 1834 پایتخت یونان را از نافپلیو به آتن تغییر داد، طراحی و ساخته شد.. در آن سالها به دلیل قیام نظامی و مردمی، نام این میدان به سینتاگما (به معنای قانون اساسی) تغییر یافت.. کوئین آمالیا دستور ساخت فواره و باغ ملی را در سمت راست ساختمان پارلمان داد.
امروزه میدان سینتاگما، صحنه تظاهرات و اجتماعات سیاسی می باشد و نه تنها یکی از جاهای دیدنی یونان برای گردشگران بلکه محل ملاقات مردم بومی نیز به شمار می رود.

میدان سینتاگما مرکز حمل و نقل تجاری هم می باشد و نقطه اتصال اصلی بین دو خط مترو 2 و 3 است..
سینتاگما به بسیاری از جاذبه های توریستی یونان مثل باغ ملی ، دروازه هادریان، منطقه پلاکا، آکروپلیس، معبد زئوس، و استادیوم مرمرین نزدیک است.. همچنین در ابتدای خیابان ارمو قرار دارد که میدان سینتاگما را به موناستیراکی متصل می سازد.

مهم ترین جاذبه توریستی نزدیک میدان سینتاگما در آتن، همین ساختمان پارلمان یونان است که در ۱۸۴۲، ساخته شد.

فاصله بین دو میدان سینتاگما و موناستیراکی، سنگفرش شده و مرکز خرید در آتن است.

معمولاً مراسم خاص و فستیوال ها در این میدان برگزار می شود. هتل های معروف آتن اطراف این میدان هستند.

مجلس در این میدان واقع شده. محل اجرای رژه، اعتصابات و اعتراضات سیاسی بوده و می باشد. محافظان ساختمان مجلس در حالیکه لباسهای خاص بر تن دارند، رأس هر ساعت با مراسم خاصی جای خود را عوض می کنند.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: