دلفین بی دبی

دلفین بی دبی

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به بودن در کنار دلفین ها و بازی با این موجودات باهوش و مهربان هستید ، بازدید از مرکز دلفین بی یکی از بزرگترین مراکز نگهداری و نمایش دلفین واقع در آتلانتیس پالم دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

در دلفین بی دبی می توانید به دلفین های دوست داشتنی غذا بدهید ، با آن ها بازی کنید ، آن ها را در آغوش بگیرید و یا حتی اجازه بدهید شما را ببوسند!

امکان غذا دادن به دلفین ها برای تمامی سنین فراهم شده است و جای هیچ نگرانی نیست اگر فرزند کوچک شما بخواهد به دلفین ها غذا بدهد.

در هر بار ورود افراد به آب ، تنها ده نفر اجازه ی ورود دارند و می توانند با دلفین ها بازی کنند.

از جمله قوانین این مرکز برای ورود به آب ، پوشیدن لباس شنا_خود مرکز هم لباس شنا در اختیار افراد قرار میدهد_همراهی مسافران تور دبی بالای هجده سال با افراد زیر دوازده سال برای حفظ امنیت ، ممنوعیت ورود وسایلی مانند جواهرات ، اشیا قیمتی ، ساعت ، لوازم جانبی مو مانند گیره و … ، کلاه ، عینک آفتابی و … ، هم چنین ممنوعیت پوشیدن لباس شخصی مرطوب برای جلوگیری از به خطر افتادن ایمنی دلفین هاست.

هر فرد می تواند یک ساعت و نیم در آب در جوار دلفین ها باشد.

این جاذبه توریستی ، از شما عکس های یادگاری هم میگیرد که می توانید خاطره تان را ثبت کنید.

متوسط قیمت

با توجه به نوع فعالیت از 395 درهم شروع می شود.

زمان پیشنهادی برای گذراندن

بیش از 3 ساعت

زمان باز بودن

از 9:30 صبح تا غروب آفتاب

منطقه

پالم جمیرا

آدرس

Atlantis Palm Jumeirah, Crescent Road, Palm Jumeirah, Dubai

نکته: در صورت رزرو بلیط دلفین بِی می توانید به صورت رایگان در همان روز از ساحل و پارک آبی آکوآوِنچِر و تخفیف 25 درصدی دِ لاست چَمبِرز آکواریوم استفاده نمایید.