جستجو در سایت

تور ازمیر

logo

رزرو تور ازمیر تابستان 1401

رزرو تور ازمیر تابستان 1401 از اوایل بهمن امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند جهت مشاهده قیمت پکیج ها به تورهای موجود در بالای صفحه مراجعه نموده، و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند.

تور ازمیر ارزان

تور ازمیر ارزان با مناسب ترین پرواز های چارتر و هتل های گارانتی را می توانید از آژانس مسافرتی سبزینه به عنوان مجری مستقیم تور ازمیر تهیه نمایید.

پیش فروش تور ازمیر تابستان 1401

پیش فروش تور ازمیر تابستان 1401 با رقابتی ترین تعرفه ها از ماه بهمن آغاز می شود. جهت مشاهده پکیج به تورهای بالای صفحه مراجعه نمایید و یا جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آفر تور ازمیر

آفر تور ازمیر و سایر مقاصد را می توانید به صورت لحظه ای در بخش استوری اینستاگرام ما دنبال نمایید. لینک اینستاگرام سبزینه در بخش فوتر در انتهای صفحه موجود می باشد. همچنین می توانید جهت آگاهی از آفرهای موجود با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت تور ازمیر

کارشناسان بخش تور با ترکیب مناسب ترین هتل و پرواز چارتری، ارزان ترین قیمت تور ازمیر را ارائه می دهند. متقاضیان می توانند جهت مشاهده تعرفه ها، به تور های بالای صفحه مراجعه نمایند، و یا با ما تماس حاصل فرمایند.

ارزانترین تور ازمیر

همان طور که در بالا ذکر شد، یک تور ارزان شامل ارزانترین بلیط هواپیما چارتر و ارزانترین هتل گارانتی می باشد که در هر دو حالت می بایست به صورت مستقیم از شرکت مربوطه تهیه گردد. سبزینه، به عنوان مجری مستقیم تور ازمیر رقابتی ترین و ارزان ترین قیمت تور ازمیر را به مسافران گرامی ارائه می دهد.

تور لحظه آخری ازمیر

تور لحظه آخری ازمیر به معنی پرواز لحظه آخر تقریباً هر هفته در بهار و تابستان و گاهاً در ایام نوروز اتفاق می افتد. مسافران گرامی می بایست جهت اطلاع از تورهای لحظه آخری ازمیر و سایر مقاصد اینستاگرام سبزینه را فالو نموده، و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

خرید تور ازمیر تابستان 1401 با سبزینه

پکیج تور ازمیر تابستان 1401 از ماه بهمن در وب سایت سبزینه آپلود می شود. متقاضیان می توانند جهت مشاهده پکیج ها به بخش تور تابستان واقع در منو بالای صفحه مراجعه نموده، و یا جهت اطلاع از تعرفه های به روز با ما تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs